TÜM Duyurular

Adana Çukurova Rotary Kulübü, Istanbul Tekstil Sanatları Dernegi, Adana Kırkyama Gurubu katkılarıyla Adana Zihinsel Engelli Çocukları Yetistirme ve Koruma ..

Eskişehir’in Festivali! Renklerin perdesi aralanıyor. Eskişehir Yunusemre Rotary Kulübü’nün organize ettiği bir tiyatro festivali. 18-21 Nisan 2018..

NİSAN'DA ADANA'DA KARNAVALI KAPSAMINDA DÜZENLENECEK "PORTA-CAR YARIŞMA" PROJEMİZİN TARİHİ VE YERİ VALİLİK-KARNAVAL KOMİTESİ KARARI GEREĞİ AŞAĞIDAKİ ŞEKİLDE..

Yaşlılar haftası nedeniyle 24 Mart tarihinde Sinop Huzurevi ziyaret edildi. 2016 yılında hizmete açılan huzurevinde 50 kadar yaşlı insan barınıyor. ..

ADANA SEYHAN ROTARY KULÜBÜ TARAFINDAN 8-11 MART 2018 TARİHLERİ ARASINDA ADANA SEYHAN OTELİNDE DÜZENLENECEK RYLA HAKKINDA ..

Ankara Kavaklıdere RK ve Başkent Üniversitesi ile işbirliği ile ''Sivil Toplum Kuruluşlarında Lİderlik Çalıştayı'' gerçekleştirilecektir. Tarih: 10 Mart ..

Rotary Kuruluş Günü..

24 Şubat 2018 Cumartesi..

24 Şubat 2018 Cumartesi Adana 'da ..

113. RYLA..

Akdeniz Rotary Ailesi Olarak , RYLA Ana Komite Başkanımız ,Can ÇIĞIRGAN'ın liderliğinde 113.RYLA Eğitim Semineri'mizi 25 - 28 Ocak 2018 tarihleri aras..

Bölgemiz etkinliklerinden olan 114.RYLA (İnteract) semineri, 31 Ocak 2018 tarihinde, 16.30'daki bayrak töreni ile başlıyor...

Üyemiz GDG Canan Ersöz ün elemeği olan "telakari kağıt sanatı" yönetimi ile yaptığı eserlerin sergilendiği ve satışa çıkarıldığı bu projeden elde edilen ge..

20. Bozüyük Rotary Kulübü geleneksel “Yoncalı Termal” Etkinliği..

RYLA AKADEMİ..

RYLA AKADEMİ SAMSUN ROTARY KULÜBÜ 1-4 ŞUBAT TARİHLERİ ARASINDA RYLA AKADEMİ DÜZENLİYOR. RYLA'YA KATILMIŞ ÖĞRENCİLERİMİZ KONUKLARIMIZ OLACAK. ..

4 ARALIK PAZARTESİ GÜNÜ EKONOMİST ,YAZAR BARTU SORAL'IN KONUK KONUŞMACI OLARAK KATILDIĞI 7 KULÜP İLE ORTAK TOPLANTI YAPILDI...