TÜM Duyurular

20. Bozüyük Rotary Kulübü geleneksel “Yoncalı Termal” Etkinliği..

RYLA AKADEMİ..

RYLA AKADEMİ SAMSUN ROTARY KULÜBÜ 1-4 ŞUBAT TARİHLERİ ARASINDA RYLA AKADEMİ DÜZENLİYOR. RYLA'YA KATILMIŞ ÖĞRENCİLERİMİZ KONUKLARIMIZ OLACAK. ..

4 ARALIK PAZARTESİ GÜNÜ EKONOMİST ,YAZAR BARTU SORAL'IN KONUK KONUŞMACI OLARAK KATILDIĞI 7 KULÜP İLE ORTAK TOPLANTI YAPILDI...

kulübümüz 13 ocak 2018 de, "gurme kenti" ilan edilen Antakya şehrimize 2 günlük bir gezi düzenleyecektir. Bizi burada Antakya Defne kulübü üyeleri karşılay..

03.01.2018 de Kulübümüz Can Sezen'e meslek hizmet ödülü töreni yapacaktır. meslekte öne çıkmış meslek sahiplerini ödüllendirerek toplumsal bir görevi daha..

Anıttepe Rotary Kulübü - Yeni yıl hediyeleriniz işitme engelli çocuklarımıza ses olsun… 16-24 Aralık 2017 tarihleri arasında TAURUS AVM giriş katında yı..

Samsun Rotary Kulübü olarak 18.11.2017 tarihinde Ziçev de Kent Kaşifi projesi gerçekleştirdik...

Bu yıl dönemimizin başında hedeflemiş olduğumuz cezaevinde kalan kadın mahkumlara yönelik projemizi gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Gaziantep E Tipi Kapalı ..

SAMSUN ROTARY ..

SAMSUN ROTARY ZİÇEV DE GERÇEKLEŞTİRECEĞİ KENT KAŞİFİ PROJESİ İÇİN HAZIRLANIYOR...

Bu yıl 15.sini düzenleyeceğimiz "15. Adana Rotary Kulübü Uluslararası Fotoğraf Yarışması" için başvurular başlamıştır. ..

Eğitime Destek Başvuruları 2017-18 yılı için dolmuştur..

Duyuru 8..

Duyuru 8..

Ankara Bahçelievler Rotary Kulübü olarak 17 Kasım Cuma, saat 20.00 de Panora AVM Sahne Ankara'da Türkiye gitar virtüözü, Bilkent Üniversitesi Öğretim Göre..

10 KASIM..

..