TÜM Haberler

Dünyadan çocuk felcini hep beraber sileceğiz..

Adana kulüpleri, Rotaract'ları, Interact'ları ve aileleri 4 gün süresince eğlendi...

29 Ekim 2017 akşamı Bilkent Otel'de gerçekleştirilecek olan Cumhuriyet Balosu'na tüm dostlarımız davetlidir...

bowling turnuvası..

geliri yoksul öğrencilerin kışlık ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olan turnuvayı İnteract kulüpbümüzle birlikte gerçekleştirdik. interactlarmızla kaynaş..

ANMA..

Ordu Rotary Kulübü Geçmiş Dönem Başkanlarından Çetin Yener’i ölümünün 1.yılında (19 Ekim 2016) mezarını ziyaret etti. Kendisini bir kez daha rahmetle anıyo..

rotary aile yemeği..

adana güney rotary kulübü olarak 14 ekimde ankara da yapılan rotary aile yemeğine 10 kişi ile katılım sağlanmıştır...

konser..

6 adana kulübü ortaklaşa konser düzenlenmesine destek olunmuştur. konser adana da 1500 kişinin katılımıyla 14 ekim 2017 de yapılmış olup, ünlü sanatçımız Z..

Adıyaman Nemrut RK tarafından düzenlenen Engelliler Nemrut'ta projesine sponsor olarakbir engellinin katılımı sağladık...

Bölge Yelken Hobi Gurubu Başkanı olan Rtn.Murat Yüksekbaş tarafından verilen görevi 30 eylül 2 ekim tarihleri arasında tamamladık. 24 yelken sporu meraklıs..

Ankara Başkent ve Anıttepe Kulüpleri tarafından gerçekleştirilen 111.Bursiyer RYLA'na bir katılımcı gönderdik. ..

Dostumuzun çalıştığı Gemak Gıda End.A.Ş.'ni ziyaret ettik. Yurtiçi ve yurtdışında fabrika üreten fabrika konumundaki tesis ve dostumuzun katkıları göğsümüz..

Çocukların mutluluk günü..

Zonguldak Rk ile Ortak Toplantımız..

işyeri ziyareti..

adana güney rk olarak bölgemizin sessiz devi Beta Çay ı ziyaret ettik. uluslarası bir fima olan Beta Çay ın ortaklarından Fatma Uğur bize çay ve firmaları ..