TÜM Haberler

M.ARSLANTEPE ROTARY KULÜBÜ “HEDEF 10.000 PROJE”Sİ KAPSAMINDA MALATYA DOWN SENDROMLULAR SPOR KULÜBÜ ÜYESİ TOPLAM 175 ÇOCUK, “KELOĞLAN VE SEVİMLİ ARKADAŞLARI..

M.ARSLANTEPE ROTARY KULÜBÜ 1.NİSAN.2018 PAZAR GÜNÜ “HEDEF 10.000 PROJESİ”NE DESTEK OLMAK VE ROTARY TANITIMI AMACIYLA KAHVALTI DÜZENLEDİ. ..

Bu yıl ilk kez düzenlenen ve tüm ülke sanatçılarına açık olan resim yarışmasını sonuçlandırdık. Ödül töreni ve sergi kokteylimiz 20 nisanda gerçekleştiril..

PORTA-CAR..

..

Adıyaman Nemrut Rotary Kulübü İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı Kanser Erken Teşhis ve Tedavi Merkezi (KETEM) ile işbirliği yaparak Kanser Haftası nedeniyle Teks..

Abdioğlu RTB paydaşlarımız Kelaynak Havacılık Derneği tesislerinde ve Abdioğlu Kazime Özler Ortaokulu idaresinin tespit 42 genç 6 ve 7. sınıf öğrencilerine..

Adana Çukurova ve Adana Rotary Kulüpleri 33 kişiyi Çukurova Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi'nin öğrencilere, hedef belirleme ve b..

Çukurova Üniversitesi Eğitim Fakültesi, Adana Çukurova RK ve Adana RK'nün beraber destek ve planlamasıyla yürütülen 10. TLG Ufuk Geliştirme ve Liderlik Sem..

Eskişehir’in Festivali! Renklerin perdesi aralanıyor. Eskişehir Yunusemre Rotary Kulübü’nün organize ettiği bir tiyatro festivali. 18-21 Nisan 2018..

Malezya'daki kanserli Çocukların tedavisine yönelik fon sağlamak ve dikkat çekmek amacıyla bisikletle dünya turuna çıkan hukukçu David Wu ve Ving Lee kulu..

3 NİSAN SALI GÜNÜ,GAZİANTEP ZEUGMA ROTARY KULÜBÜ OLARAK KIZILAY İŞBİRLİĞİ İLE BİR FABRİKADA KAN BAĞIŞI PROJESİ DÜZENLENMİŞTİR, ..

GAZİANTEP ZEUGMA ROTARY KULÜBÜ OLARAK CEZAEVİNDE DÜZENLEMEYİ PLANLADIĞIMIZ 2.SEMİNERİMİZİ 2 MART TA GAZİANTEP E TİPİ KAPALI CEZAEVİ KADIN MAHKUMLAR BÖLÜMÜN..

Anıttepe Rotary Kulübü tarafından düzenlenen Meclis-i Meşk Konseri 22 Mart 2018 tarihinde icra edilmiştir...

Kulübümüzün Meslek Hizmet Ödülü, sinema eleştirmeni, yazar Sayın Atilla DORSAY'a 22 Mart 2018 günü takdim edilmiştir...