ATAKUM ROTARY 13. GELENEKSEL KADINLAR YEMEĞİ
13 Mart 2019
Kulüp Haberleri

ATAKUM ROTARY 13. GELENEKSEL KADINLAR YEMEĞİ

BU PROJEMİZİ 6 ÖNCELİĞİMİZDEN BİRİ OLAN SU VE HİJYEN KONUSUNU İŞLEMEK AMACI İLE GERÇEKLEŞTİRDİK. HER YIL AYRI BİR KONU VE KONSEPT SEÇİYORUZ.BU YIL DAVETİYELERİMİZE DAHA ÖNCEKİ YILLARDA GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ PROJELERİ YAZARAK KADINLAR YEMEĞİ GELİRİ İLE ROTARY NELER YAPMIŞ HATIRLATMIŞ OLDUK

CANİK BAŞALAN CUMHURİYET İLKOKULU ÇOCUKLARININ TUVALETLERDEN SU İÇMESİNİ ENGELLEMEK AMACIYLA YEMEKTEN ELDE EDİLEN GELİR İLE UYGUN YERE SU PINARI YAPTIRACAĞIZ.BU YILIN KONSEPTİ PLASTİK ESTETİK CERRAH DOÇ.DR. İSMAİL KÜÇÜKER BİZLERE ''GÜZELLİĞE DAİR HERŞEY'' KONULU SÖYLEŞİ YAPTI.
              HER ZAMAN BERABER ÇALIŞMAYA ÖZEN GÖSTERDİĞİMİZ LÖSAM , O GÜN STAND AÇARAK LÖSEMİLİ ÇOCUKLARIN YARARINA SATIŞLAR YAPTI.FARKINDALIĞI ARTTIRDI.LÖSAM EKİBİ BİZLERİ BİLET ARARAK YANLIZ BIRAKMADI.
              BİRÇOK MARKA SATND AÇARAK GEREK SATIŞ YAPARAK GEREKSE TANITIM YAPMAK AMACIYLA STAND KİRALADI VE GELENLERE ÜRÜNLERİNİ SATIP TANITTILAR.
              ÇEKİLİŞİMİZDEKİ HEDİYELERDE TABİKİ GÜZELLİK İLE İLGİLİYDİ.....PIRLANTA KOLYE,BOTOXLAR, YÜZ BAKIMLARI, MAGYAJLAR, PARFÜMLER,DİYETİSYEN SEANSLARI,PİLATES DERSLERİ...VB

Resimler