Ankara Anıttepe Rotary Kulübü 25. Yıl Kuruluş Balosu ve Devir Teslim Töreni (26 Haziran 2018)
06 Temmuz 2018
Kulüp Haberleri

Ankara Anıttepe Rotary Kulübü 25. Yıl Kuruluş Balosu ve Devir Teslim Töreni (26 Haziran 2018)

Kulübümüzün 25. Yıl Kuruluş Balosu ve Devir Teslim Töreninde sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk duyduk. 2018-2019 Dönem Başkanı Rtn. Selçuk Çırak kulüp yönetimini devraldı.

Ankara Anıttepe 2018-2019 Dönem başkanı Rtn. Selçuk ÇIRAK'ın Konuşması:

"DEĞERLİ GEÇMİŞ DÖNEM GUVERNÖRLERİMİZ, GEÇMİŞ DÖNEM BAŞKANLARIMIZ, GELECEK DÖNEM BAŞKANLARIMIZ VE ÇOK KIYMETLİ EŞLERİ, MİSAFİRLERİMİZ, SEVGİLİ DOSTLARIM, BEN DE SİZLERE HOŞGELDİNİZ DİYORUM!

ANKARA ANITTEPE ROTARY KULÜBÜ 26. DÖNEM BAŞKANI OLARAK KULÜBÜMÜ TEMSİL ETMEYE BAŞLADIĞIM BU ÖZEL ANI, BENİMLE PAYLAŞTIĞINIZ İÇİN SİZLERE SONSUZ ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM.

KENDİNDEN ÖNCE HİZMET ANLAYIŞI İLE BAŞARI VE DOSTLUK DOLU BİR DÖNEMİ GERİDE BIRAKAN CAN BAŞKANIMA, FARK YARATAN HİZMETLERİNDEN DOLAYI GEÇMİŞ DÖNEM YÖNETİM KURULUMUZA, ÜYELERİMİZ VE DEĞERLİ YAKINLARINA ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.

ROTARY AİLEMLE İLK TEMASIM 26 MART 2013 TARİHİNDE TEOMAN KAYNAR DOSTUMUZUN MAİLİ İLE BAŞLADI.

ANKARA’DA YÖNLENDİRDİĞİ DEĞERLİ GEÇMİŞ DÖNEM GUVERNÖRÜM GÜNER İNCİ KENDİSİ MALESEF İŞ DOLAYISI İLE ARAMIZDA DEĞİL ANCAK KIYMETLİ EŞİ NAGİHAN ARAMIZDA, KENDİSİNE SELAM VE SAYGILARIMI İLETİYORUM, 17 HAZİRAN 2013 TARİHİNDE İŞYERİ ZİYARETİMDE BULUNDU VE BANA ROTARY’İ ANLATTI. İNANIN ÇOK HEYACANLANDIM VE O GÜN KARARIMI VERDİM! BEN ROTARYEN OLMALIYIM!

ROZETİMİ TAKDIĞIM 02 Eylül 2013 TARİHİNDEN İTİBAREN ÇOK GÜZEL BİR DÖNEMİ HEYECANLA TAMAMLADIM. ANCAK YURTDIŞI İŞLERİM NEDENİYLE AİLEMDEN BİR SÜRE AYRI KALDIM. ANCAK HİÇ KOPMADIM VE 10 NİSAN 2017 TARİHİNDE TEKRAR KULÜBÜME AYNI HEYECAN VE HEVESLE DÖNDÜM.

KENDİNDEN ÖNCE HİZMET! VE ELBETTE DÖNEM SLOGANI OLAN İLHAM KAYNAĞI OLALIM! MOTTOLARINI ÇOK ÖNEMSİYORUM VE ÖZÜMSEMEYE ÇALIŞIYORUM.

KIYMETLİ DOSTLARIM; 2018-2019 DÖNEMİNDE, İLHAM VERİCİ PROJE VE HİZMETLER ÜRETECEĞİMİZE, KALPLERE DOKUNACAĞIMIZA VE HOŞ BİR SEDA BIRAKACAĞIMIZA GÖNÜLDEN İNANMAKTAYIM.

DOSTLARIM; GELECEK DÖNEMİN İLK PROJESİ İLHAM KAYNAĞIMIZA GİDİYORUZ PROJESİ!

BU PROJE ÜÇ BÖLGENİN KATILIM SAĞLAYACAĞI PROJELERİN İLKİ. ANITKABİR’DE 1 TEMMUZ GÜNÜ BÜTÜN DOSTLAR ATAMIZA SAYGI VE ŞÜKRANLARIMIZI SUNACAĞIZ, ÖĞLEDEN SONRA İSE YAKINLARIMIZLA BİRLİKTE YENİ YENİ DOSTLUKLARIN KURULACAĞI, ESKİ DOSTLUKLARIN PEKİŞECEĞİ PİKNİĞİMİZİ BİLKENT ÇİM ALANDA YAPACAĞIZ. BÜTÜN DOSTLARIMIZI BEKLİYORUZ.

HEMEN AKABİNDE DISCOVER ANATOLIA PROJESİ KAPSAMINDA; YURTDIŞINDAN GELECEK 13 YABANCI EVLADIMIZI, 13-16 TEMMUZ TARİHLERİ ARASINDA, ANKARA’DA AĞIRLAYACAĞIZ.

BREZILYA’DAN GELECEK UZUN DÖNEM ÖĞRENCİMİZ GABRIEL JEFERSON TELLES’İN BU DÖNEM AİLESİ BİZLER OLACAĞIZ.

20-23 EYLÜL TARİHLERİ ARASINDA “BEN İSTERSEM YAPARIM” RYLA’SINI ÜÇ KULÜP (ANITTEPE, TANDOĞAN, BAŞKENT) GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ.

ELBETTE KÜRESEL PROJELERİMİZ VE KULUBÜMÜZÜN OLMAZ İSE OLMAZ PROJELERİNİ; ERKEN TANI, AKRAN ZORBALIĞI, BARIŞ VE ANLAŞMAZLIKLARIN ÇÖZÜMÜ, MECLİS-İ MEŞK PROJELERİNİ DE BU DÖNEM GERÇEKLEŞTİRMEYİ HEDEFLİYORUZ.

ULU ÖNDER ATATÜRK “EN İYİ FERTLER KENDİNDEN ZİYADE MENSUP OLDUĞU TOPLUMU DÜŞÜNEN, ONUN VARLIĞININ VE MUTLULUĞUNUN KORUNMASINA HAYATINI VEREN İNSANLARDIR. ‘ DEMİŞTİR.

EVET DOSTLAR, BİZ ROTARYENLER, İYİ İNSANLARIZİYİ Kİ VARSINIZ! İYİ Kİ VARIZ!

BAŞKANLIĞA LAYIK GÖREN DOSTLARIMA GÖSTERMİŞ OLDUKLARI TEVECCÜHDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYOR, LAYIK OLMAK İÇİN AZAMİ GAYRETİ GÖSTERECEĞİME SÖZ VERİYORUM.

SAĞ OLUN, VAROLUN!"

Resimler