Ankara Kızılay Rotary Kulübü
03 Temmuz 2019
Kulüp Haberleri

Ankara Kızılay Rotary Kulübü "Döneme Merhaba" Yemeği

Ankara Kızılay Rotary Kulübü, Dönemin ilk toplantısını Dafne Restaurant’da gerçekleştirdi. Katılımın yüksek olduğu bu toplantıda dostlarla ve eşleriyle güzel bir gece geçirdik. Bir sonraki toplantımızı Ankara swissotel’de gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Detaylı bilgileri bültenimizde bulabilirsiniz.

Dönemin ilk toplantısını açık havada Dafne Restorantın bahçesinde dün gece gerçekleştirdik. “Döneme Merhaba Yemeği” çağrılı gecemize Rotaryen dostlarımız, eşleri ve konuklarımız katıldı.

Geçmiş Dönem Guvernörümüz, Başkanımız ve Sekreterimizin de katılımı ile renklenen toplantımızda, geçtiğimiz dönemin güzel ve eğlenceli anlarını hatırladık ve eğlendik, gelecek dönemde neler yapmayı planladığımızdan bahsettik, potansiyel projelerimiz ve planladığımız hizmetlerimizi tartıştık. Geç saatlere kadar devam eden bu yemekli toplantıdan sonra, artık bir gelenek haline gelen “Kokoreç” son durağımıza da uğrayıp parkuru tamamladık.

Önümüzde, güzel geçmesi için her detayını planlamaya çalıştığımız bir yeni dönemimiz var. Bu dönemde, Guvernörümüzün takvimlediği ve diğer tüm kulüplerle birlikte gerçekleştireceğimiz birbirinden güzel faaliyetler bulunmakta. Bu faaliyetler ile başkanımızın ve kulübümüzün gerçekleştirmeyi planladığı diğer faaliyetleri birleştirdiğimizde hareketli, eğlenceli ve fayda sağlayıcı bir yeni döneme girdiğimizi görmekteyiz.

Bölgemize ve tüm kulüplerimize  bu yeni dönemde başarılar dileriz.

RSS


Diğer tüm detaylara web sitemizden erişebilirsiniz.

Dosyalar