GUVERNÖRÜMÜZÜN KULÜBÜMÜZE ZİYARETİ 6 ARALIK 2018
07 Aralık 2018
Kulüp Haberleri

GUVERNÖRÜMÜZÜN KULÜBÜMÜZE ZİYARETİ 6 ARALIK 2018

GUVERNÖRÜMÜZÜN KULÜBÜMÜZE ZİYARETİ 6 ARALIK 2018

Değerli Rotary Ailemiz,

6 Aralık 2018 Kulübümüz için çok özel bir gündü.

Guvernörün, Guvernör Yardımcısının, Bölge Sekreterinin ve Bölge Görevlilerinin katılacağı Kulüp Asamblesinin Rotary’de ayrı bir önemi vardır.

Uluslararası Rotary tarafından charter almış̧ kulüplerimize nezaketin ve saygının bir ifadesi olarak Uluslararası Rotary Başkanının temsilcisi sıfatıyla Guvernör, Guvernör Yardımcısı ve Bölge Sekreteri ile birlikte Kulüpleri resmen ziyaret etmektedirler.

UR 2430. Bölge 2018-2019 Dönem Guvernörü Rtn.Altan ARSLAN ve değerli eşi Neslihan’ın ve Guvernör Yardımcımız Bekir Sıtkı ASLAN ve değerli eşi Esra’nın kulübümüze ziyareti programı içerisinde Genişletilmiş Yönetim Toplantısı yapıldı. Guvernörümüz ve Guvernör Yardımcımız bizlerleydiler.

Kulübümüzün 1605. Dönemimizin 18. Toplantısını Holiday Inn otelinde gerçekleştirdik. %75 geçici devam oranı ile gerçekleşen toplantımızın açılışında Başkanımız Rtn. Murat DOĞRU, Kulüp Genel Sekreterimiz Rtn. Mert ÖZMUT’a kulüp devam oranı, mutlu günler ve diğer duyurular konusunda söz verdi.

Kulüp Genel Sekreterimiz Rtn. Mert ÖZMUT’un sunumu sonrasında, başkanımız kendisine teşekkür ederken, Kulüp Asamblesine geçildi.

Dönem hedeflerimizi, projelerimizi ve kulübümüzün geleceğini anlatan başkanımız, sunum sonrasında kürsüyü UR 2430. Bölge Guvernörümüz Rtn.Altan ARSLAN’a verdi.

UR 2430. Bölge Guvernörümüz Rtn.Altan ARSLAN Rotary’nin yeni vizyonu, bölge projeleri, Rotaryenlerin yeni hedefleri konusunda çok güzel bir konuşma yaptı. Zamamn zaman bizleri neşelendiren ve zaman zaman da duygulandıran konuşma sonrasında kulübümüze Türk Bayrağı ve Atatürk Bayrağı hediye etti. Tüm üyelerimizin yakasına dönem rozetini takan Guvernörümüz ve Guvernör Yardımcımız bizlere çok güzel hediyeler verdiler.

Kulübümüzün geçtiğimiz hafta yaptığı MoR Menekşeler Resim Sergisi’nden Ressam SAADET Yüksel’e ait olan 2 güzel MoR Temalı Resmi Guvernörümüze ve değerli eşine bu güzel günün anısına hediye ettik. Guvernör Yardımcımıza yine kulübümüz eşlerinin yaptığı şaraplık ve çiçeklerini takdim ettik.

Neşeli geçen bölüm sonrasında haftanın son sözünü Başkanımız Rtn.Murat DOĞRU söyledi: “Rahat Uyu Atam, Atatürk’ler Ölmez.” Anonim.

Toplantımızın kapanışında, bir gönül bahçesi olduğumuzu bir defa daha anımsadık. Başkanımız toplantımızı tüm misafir ve dostlarımıza sağlıklı, huzurlu bir hafta geçirmelerini dileyerek ve dönem mottomuz olan “İlham Kaynağı Olalım” ifadesini söyleyerek, ritüellerimize uygun olarak çana vurarak kapattı. Rotaryen saygı ve sevgilerimizle.

UR 2430. Bölge 2018-2019 Dönem Guvernörü Rtn.Altan ARSLAN ve değerli eşi Neslihan’a ve Guvernör Yardımcımız Bekir Sıtkı ASLAN ve değerli eşi Esra hanımefendiye bu güzel ve anlamlı ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.

Hayat Sende! Bahçelievler Rotary Kulübü

Her şey seninle güzel.

Resimler