KULÜBÜMÜZÜN 1619. DÖNEMİMİZİN 31. TOPLANTISI
11 Şubat 2019
Kulüp Haberleri

KULÜBÜMÜZÜN 1619. DÖNEMİMİZİN 31. TOPLANTISI

KULÜBÜMÜZÜN 1619. DÖNEMİMİZİN 31. TOPLANTISI

Değerli Rotary ailemiz,

Kulübümüzün 1619. Dönemimizin 31. Toplantısını 07 Şubat 2019 tarihinde Holiday Inn Otelinde gerçekleştirdik. %60 geçici devam oranı ile gerçekleşen toplantımızın açılışında Başkanımız Rtn. Murat DOĞRU, Kulüp Genel Sekreter Vekilimiz Rtn.Gence ERDAĞI’ya kulüp devam oranı, mutlu günler ve diğer duyurular konusunda söz verdi.

Kulüp Genel Sekreter Vekilimiz Rtn.Gence ERDAĞI’nın sunumu sonrasında, başkanımız kendisine teşekkür ederken, toplantımızın konuşmacısı GDB. Rtn. Ogan KESKİN’e “Sivil Havacılıkta İnsansız Hava Araçları” konulu konuşması için söz verdi.

Konuşmacımız ülkemizde özellikle son yıllarda artan hızda çoğalan İnsansız Hava Araçlarını tarihinden bu yana kapsayan muhteşem bir sunum yaptı. Konuşmada sektöründe önde gelen bir uzmanın derinliği vardı. Görseller ile detaylandırılmış sunumu izlemeye gelen değerli dostlarımızın tamamı dikkat ve ilgi ile geceye katıldı, sorular sordular ve doyurucu yanıtlar aldılar. Ardından toplantı salonumuzda bir insansız hava aracı uçuşuna şahit olduk. Sunumu ve konuşması sonrasında başkanımız kendisine teşekkür belgesini ve küçük anıları takdim etti. Toplantımızın duyurular bölümünde, 9 Şubat’da yapılacak olan eşler toplantısı, Gaziantep’de Yapılacak Olan Zone 20 B Enstitüsü Toplantısı ve benzer bölge aktiviteleri vardı. Sosyal Kalkınma Projenizin gelişmeleri, yarı yıl toplantısını, ocakbaşarı konularında duyurular yapan başkanımız özellikle kulübümüze gösterdiği olumlu çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Müteakiben başkanımız, Kaç Yıl Oldu? bölümünde akılda kalan bazı neşeli olaylar sonrasında toplantımızın kapanışına geçildi.

Toplantımızın kapanışında, bir gönül bahçesi olduğumuzu bir defa daha anımsadık. Başkanımız toplantımızı tüm misafir ve dostlarımıza sağlıklı, huzurlu bir hafta geçirmelerini dileyerek ve dönem mottomuz olan “İlham Kaynağı Olalım” ifadesini söyleyerek, ritüellerimize uygun olarak çana vurarak kapattı. Rotaryen saygı ve sevgilerimizle.

Resimler

Dosyalar