KULÜBÜMÜZÜN 1625. DÖNEMİMİZİN 35. TOPLANTISI
08 Mart 2019
Kulüp Haberleri

KULÜBÜMÜZÜN 1625. DÖNEMİMİZİN 35. TOPLANTISI

KULÜBÜMÜZÜN 1625. DÖNEMİMİZİN 35. TOPLANTISI

Değerli Rotary ailemiz,

Kulübümüzün 1625. Dönemimizin 35. Toplantısını 21 Şubat 2019 tarihinde Holiday Inn Otelinde gerçekleştirdik. %60 geçici devam oranı ile gerçekleşen toplantımızın açılışında Başkanımız Rtn. Murat DOĞRU, Kulüp Genel Sekreterimiz Rtn.Mert ÖZMUT’a kulüp devam oranı, mutlu günler ve diğer duyurular konusunda söz verdi.

Kulüp Genel Sekreterimiz Rtn.Mert ÖZMUT’un sunumu sonrasında, başkanımız kendisine teşekkür ederken, toplantımızın onur konuğu ve konuşmacısı, Mimar Emre OMAY’a “Günlük Hayatımızda Mimarlık” konulu konuşması için söz verdi.

Konuşmacımız geniş bir mimarlık tarihi vizyonu çizdi ve örneklerle, görsellerle detaylandırdığı muhteşem sunumunda tasarımın ve tasarımcının önemini vurguladı. Kendisinin bu konudaki vizyonunu ortaya koyarken kurumsal kimliğe, sürekliliğe ve minimal tasarıma dikkat çekti. Konuşmada mimarlığın bir duayeninin derinliği vardı. Görseller ile detaylandırılmış sunumu izlemeye gelen değerli dostlarımızın tamamı dikkat ve ilgi ile geceye katıldı, sorular sordular ve doyurucu yanıtlar aldılar. Sunumu ve konuşması sonrasında başkanımız Mimar Emre OMAY’a teşekkür belgesini takdim etti. Bizleri derinden etkileyen, konuya dikkat çeken muhteşem ve unutulmaz bir sunumdu.

Toplantımızın duyurular bölümünde, 16 Mart’da yapılacak olan Ocakbaşı, 3 Nisan’da İngiltere Büyükelçiliğinde yapacağımız Şarap Tadımı Gecesi ve benzer bölge aktiviteleri vardı.

Sosyal Kalkınma Projenizin gelişmeleri, yarı yıl toplantısını, ocakbaşarı konularında duyurular yapan başkanımız özellikle kulübümüze gösterdiği olumlu çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Müteakiben başkanımız, Kaç Yıl Oldu? bölümünde aramızdan ayrılan GDB Rtn. Selçuk MENTEŞ ve GDD Rtn. Örsçelik BALKAN ile ilgili İrfan KANDEMİR’e söz verdi. Ardından toplantımızın kapanışına geçildi.

Toplantımızın kapanışında, bir gönül bahçesi olduğumuzu bir defa daha anımsadık. Başkanımız toplantımızı tüm misafir ve dostlarımıza sağlıklı, huzurlu bir hafta geçirmelerini dileyerek ve dönem mottomuz olan “İlham Kaynağı Olalım” ifadesini söyleyerek, ritüellerimize uygun olarak çana vurarak kapattı. Rotaryen saygı ve sevgilerimizle.

Resimler