KULÜBÜMÜZÜN 1638. DÖNEMİMİZİN 48. TOPLANTISI- GENEL KURULUMUZ
13 Haziran 2019
Kulüp Haberleri

KULÜBÜMÜZÜN 1638. DÖNEMİMİZİN 48. TOPLANTISI- GENEL KURULUMUZ

KULÜBÜMÜZÜN 1638. DÖNEMİMİZİN 48. TOPLANTISI- GENEL KURULUMUZ

Değerli Rotary ailemiz,

Kulübümüzün 1638. Dönemimizin 48. Toplantısını 13 Haziran 2019 tarihinde Holiday Inn Otelinde gerçekleştirdik. %73 geçici devam oranı ile gerçekleşen toplantımızın açılışında Başkanımız Rtn. Murat DOĞRU, Kulüp Genel Sekreterimiz Rtn.Mert ÖZMUT’a kulüp devam oranı, mutlu günler ve diğer duyurular konusunda söz verdi. Kulüp Genel Sekreterimiz Rtn.Mert ÖZMUT’un sunumu sonrasında, başkanımız kendisine teşekkür ederken, aramıza katılan Atlas Bebek için Gelcek Dönem Başkan Adayımız Rtn. Gence ERDAĞI ve değerli eşi Meltem’i tebrik etti.

Genel Kurul’a geçildi. GDB Rtn. Veli Fuat MÖREL başkanımızın adaylığı ile Genel Kurul Divan Başkanlığına GDB. Rtn. Namık KODAMAN seçildi ve Divan Üyeliklerine Rtn. Ercan AKDOĞAN ve Rtn. Melih AŞICI seçildiler.

Genel KURUL Gündemi görüşüldü ve oy birliği ile kabul edildi. Dilek ve temenniler bölümünde mevcut yönetime başkanımız nezdinde GDB Rtn. Veli Fuat MÖREL, GDB Rtn. Erkan ULUKAN, GDB Rtn. Arife MERDOL ve GDB Rtn. Namık KODAMAN be Gelecek Dönem Başkanımız Rtn. Mert ÖZMUT teşekkür konuşmaları yaptılar. Olağan Genel Kurulumuz kapandı.

Başkanımız, Genel Kurul Divan Başkanlığına GDB. Rtn. Namık KODAMAN’a teşekkür etti. Kulüp projelerimizde gerçekleşen ilerlemelerden, önümüzdeki takvimden, açılış tarihlerimizden bahsetti. Tüm projelerimizdeki başarılarımızın kulüpçe ve komite ve yönetim kurulunca olduğunu ve hep birlikte başardığımızı söyledi.

Hamburg Konvansiyonu ve bölgemizin UR’deki gelişmeleri hakkında konuşan başkanımız fotoğraflar eşliğinde konvansiyondan bahsetti.

Gelecek dönem başkanımız Rtn. Mert ÖZMUT’a, değerli eşi Emine’ye ve tüm yönetimine başarılar dilerdi. Asamble sonrasında başkanımız kendisine her alanda destek olacağını, tüm etkinliklerine katılacaklarını ifade etti.

Ardından toplantımızın kapanışına geçildi. Toplantımızın kapanışında, bir gönül bahçesi olduğumuzu bir defa daha anımsadık. Başkanımız toplantımızı tüm dostlarımıza sağlıklı, huzurlu bir hafta geçirmelerini dileyerek ve dönem mottomuz olan “İlham Kaynağı Olalım” ifadesini söyleyerek, ritüellerimize uygun olarak çana vurarak kapattı. Rotaryen saygı ve sevgilerimizle.

 

Resimler