TÜM Haberler

Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesine Ana ve Çocuk Sağlığı Komitesi projesinin Solunum Açma ve Temizleme Cihazı (WEST YELEK ) bağışlandı...

Ankara Çayyolu Rotary Kulübü bu dönemki Meslek Hizmet ödülünü çağdaş Türkiye'yi temsil eden 2 kadına takdim etti. Ödül alan Nuraya Demirer ve Hamiyet Gürel..

Ankara Çayyolu Rotary Kulübü olarak sürekli destek verdiğimiz okulumuzdaaki öğrenciler yıl başı sebebi ile hediyeler, giyecek malzemesi götürüp onları eğle..

Ankara Çayyolu Rotary Kulübü 136. Interact RYLAsını Ankara Monec otelde 35 katılımcı ile tamamladı. 3 gün süren RYLA, Anıtkabir ziyareti ile başladı. Büt..

Kulübümüz üyesi Tuncay Özdemir'in çizimiyle "Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu olsun" Kutlama mesajı...

16.05.2020 Tarihinde 2430 Bölgemiz Adına, Ankara Emek Rotary Kulübü’ nün zoom Üzerinden Düzenlediği Ramazan Etkinlikleri Proğramına, Yenimahalle Rotary Kul..

Konuğumuz Kulübümüz 2020-2021 Dönem Başkanı Gönül Gürsoy’un eğitim verdiği öğrencisi, Utku Taha TEKGÜL’ün Kanunuyla yapmış olduğu dinleti eşliğinde Kulübüm..

02.05.2020 Tarihinde UR 2430 Bölge Tarafından ZOOM Üzerinden Düzenlenen ve UR Dünya Başkanı Mark Daniel Maloney ve değerli eşi Gay Maloney’in misafir olduğ..

Ordu Rotary Kulübü Ramazan ayında Gıda Yardımı projesi gerçekleştirdi. Ramazan ayında Gıda Yardımı projemizi gerçekleştirdik. Üyelerimizin katkılarıyla ha..

Başkent R.K. ABB'ne market alışveriş kartları teslim etti. 4.5.2020..

Kulübümüzün 27. Dönemin 19. Toplantısını, Guvernör Yardımcımız Cengiz Kaya ve Hindistan’dan misafir olarak Bardhaman Rotary Kulüp Başkanı Sandip Dutta’nın ..

Ordu Rotary Kulübünün Telekonferans şeklinde 21 Nisan 2020 tarihinde yapılan 1787.Toplantısına UR 2430.Bölge Dönem Guvernörü Rtn. Mehmet Hakan Karaalioğlu,..

27.04.2020 Tarihinde UR Başkanı Holger Knaack ve Rotary 2430 Bölge Yeni Dönem Guvernörümüz Serhan Antalyalı’nın katılımıyla zoom üzerinden Gerçekleştirilen..

Yenimahalle Rotary Kulübü üyemiz Rtn. Tuncay Özdemir’in çizimiyle “Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 100. Yılı Kutlu Olsun”. ..