TÜM Haberler

Samsun Karadeniz Rotary Kulübü olarak Kurban Bayramı kutlaması Samsun Yelken kulüpte gerçekleşti. ..

ROTARY 2430.BÖLGE 2020721 DÖNEM GUVERNÖRÜ VE BOLU ROTARY KULÜBÜ ÜYELERİ; YEREL BASIN MENSUPLARI İLE KAHVALTIDA BULUŞTU...

Ordu Rotary Kulübü üyeleri Eski Başkanlardan Orhan Oral’ı vefatının (27.07.2018) 2.yılında mezarı başında ziyaret etti. Bir kez daha rahmetle andılar...

Samsun Karadeniz Rotary Kulübü eğitim ekibi tarafından, Sürmeli Köyü Rotary toplum Birliği kadınlarına eğitim verildi..

18 Temmuz cumartesi günü saat:15:00 de Çiftlikteki Kızılay Kan Merkezi önünde kan ve kök hücre bağışının önemine dikkat çekmek, bağış sayısını arttırmak ve..

Online olarak Zoom üzerinden Trabzon Rotaract Kulübü ile yaptığımız ortak toplantıya katılım çok yüksekti. Rotaractlarla toplantılarımız ileride de devam e..

Kulübümüzün 32, Dönemin 1. Toplantısında, Konuşmacı Konuk olarak katılan Klinik Psikolog ve engelli hakları aktivisti Dr. Beyza Ünal,”Engelliler,yaşadıkla..

2430 BÖLGE ORTAK GÖREVİ OLAN VE 10 ROTARY KULÜBÜNÜN ORTAKLAŞA GERÇEKLEŞTİRDİĞİ MESLEKİ PERFORMANS SEMİNERİNİ 250 DEN FAZLA ROTARYENİN KATILMI VE KOMİTE BAŞ..

GAZİOSMANPAŞA RK OLARAK TARSUS DA YAPILACAK GÜLDÜNYA ORMANINA 20 ADET AĞAÇ BAĞIŞIMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK..

GAZİOSMANPAŞA ROTARY KULÜBÜ VE ROTARCT KULÜPLERİ OLARAK 2 TEMMUZ'DA DG SERHAN ANTALYALI VE ZÜMRÜT ANTALYALI LİDERLİĞİNDE ANITKABİR ZİYARETİNE YÜKSEK BİR K..

Başkent Rotary Kulübü Başkanlık devir teslimi gerçekleşti. ..