TÜM Haberler

Ankara Beysukent Rotary Kulübü ev sahipliğinde UR 2430 Bölge Federasyonunun düzenlediği SEPSİS - BİLGİLENDİRME TOPLANTISI 20 Eylül 2021 tarihinde saat 20:0..

19.09.2021 TARİHİNDE SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SU SPORLARI TESİSİNDE TOPLANDIK. SMASUN PİDESİYİE YAPTIĞIMIZ KAHVALTI SONRASINDA KANOLARLA DENİZE AÇILDIK..

GLOBAL BAĞIŞ PROJEMİZİN 2. AŞAMASI OLAN 50 ADET JERSEY İNEK ALIMINI TAMAMLADIK. ALDIĞIMIZ JERSEY CİNSİ İNEKLERDAĞITIMA HAZIRLANMALARI AÇISINDAN ATAKUM BELE..

SAMSUN KARADENİZ ROTARY KULÜBÜ OLARAK SAMSUNDAKİ DİĞER 6 KULÜP VE AMASYA ROTARY KULÜBÜYLE ORTAK YAPTIĞIMIZ PROJEDE SİNOP İLİNDEKİ SEL FELAKETZEDELERİ SU YA..

SAMSUN KARADENİZ ROTARY KULÜBÜ OLARAK ÜYELERİMİZDEN TOPLADIĞMIZ BAĞIŞLARLA YANGIN FELAKETİ İÇİN BÖLGEYE 2910 TL YARDIM YAPILDI...

SAMSUN KARADENİZ ROTARY KULÜBÜ 30 AĞUSTOS KUTLAMASINI,YİNE KULÜBÜMÜZÜN YAPTIĞI ATAKUM BARIŞ PARKINDA GERÇEKLEŞTİRDİK.ATATÜRK BÜSTÜNÜN ÖNÜNDE SAYGI DURUŞU V..

SAMSUN KARADENİZ ROTARY KULÜBÜ OLATAK 3 TEMMUZ CUMARTESİ GÜNÜ,DÖNEMİMİZİN BAŞINDA YÖNETİM KURULU VE ÜYELERİMİZLE BERABER ANITKABİR ZİYARETİNDE BULUNDUK...

Ordu Rotary Kulübü ev sahipliğinde 17 Eylül 2021 tarihinde saat 20.00’de online olarak Üyelik Geliştirme - Bilgilendirme Toplantısı yapıldı. Seminere konuk..

Ordu Rotary Kulübü – Ünye Rotary Kulübü işbirliğinden 16 Eylül 2021 tarihinde saat 20.00’de online olarak 2. Aile içi iletişim seminerini gerçekleştirdi. S..

13.09.2021 Tarihinde Yenimahalle Rotary Kulübümüzün Guvernör Ziyaretinde, Program içinde saat 13:00 de Guvernörümüz M.Kemal Ketrez, Guvernör Yardımcımız Ce..

Diyarbakır Rotary Kulübü üyemiz ve 5. Grup Guvernör Yardımcımız Rtn. Nalan İPLİKÇİ İlimizin en çok seyredilen Televizyon kanalı olan AMED TV de Rotary ve R..

14 Temmuz 2021' de İstanbul Tarım Rotary Kulübünün Alev Küner Habibler Toplum Merkezinde düzenlemiş olduğu "Çöp Olmasın Toprak Olsun isimli kompost gübre y..

05.09.2021 Tarihinde Yenimahalle Rotary Kulüp olarak “Barış İçin Bisiklete Bin” Projesi gerçekleştirdik. Güzel ve güneşli bir günde gerçekleşen etkinliğimi..

Enver dostumuzun Ev sahipliğinde dönemimizin ilk Ocakbaşı Toplantısı açık ortamda pandemi kuralları çerçevesinde dayanışma ve neşe içinde gerçekleştirildi..

13. Grup olarak ortak gerçekleşen toplantımızda, konuşmacı konuk olarak katılan Prof.Dr. Songül Aksoy “Duyuyorum ama Anlamıyorum” konulu sunumunda İşitme s..