TÜM Haberler

Kulübümüz tarafından düzenlenen "3Y YARATICI YAZARLIK YARIŞMASI" 2 kategoride ÖYKÜ türünde yapılacaktır. Yarışmaya son başvuru 15.03.2021' dir. Genel Yarış..

Toplumsal cinsiyete dayalı ayrımcılık, şiddet ve kadın cinayetlerine karşı harekete geçilmesi gerekliliğiyle Yenimahalle Rotary Kulüp olarak, Rotary 2430 B..

Uluslararası Körlüğü Önleme Ajansı (IAPB)[The International Agency for the Prevention of Blindness] öncülüğünde, Eyder ve Yenimahalle RK. müzün katılımları..

Ordu Rotary Kulübü Geçmiş Dönem Başkanlarından Dr. Çetin Yener’ in 4 ölüm yıldönümünde 19 Ekim 2020 Pazartesi günü mezarı başında ziyaret etti...

17 Ekim 2020 tarihinde gerçekleştirilen “Cinsiyetçi Söylem Atölyesi”nde Kulüp Başkanımız Gönül Gürsoy katılımcı, Kulüp sekreterimiz M. Can Büyükeren izleyi..

15 Ekim 2020 tarihinde Kulüp Guvernör Ziyaretimiz gerçekleştirildi. Saat 12:00’ de başlayan ziyaretimize Guvernörümüz Serhan Antalyalı ve değerli eşi Zümrü..

11 Ekim 2020 Pazar günü Akamoy otelde Ordu Rotary Kulübü ve Ordu Rotaract Kulübü üyelerinin katılımı ile ortak kahvaltı toplantısı gerçekleştirdik. Pandemi..

Yenimahalle RK. olarak Meme Kanserine dikkat çekmek amaçlı olarak. Rtn. Dr. Tekin Yıldırım' ın erken tanı hayat kurtarır vurgusu ile yapmış olduğu konuşma...

Mutat Kulüp toplantımızda, dönem içinde yapılacak projelerimiz ve Guvernör ziyareti ile ilgili olarak bilgilendirme yapıldı. Üyelerimizin dönem ve gelecek..

Adıyaman nemrut Rotary Kulübü, yeni eğitim ve öğretim yılında şehit çocuklarına bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri desteği verdi...

Ordu Rotary Kulübü olarak ilk kan bağışı projemizin startını 08.10.2020 tarihinde verdik. Projemizi toplu kan başığı olarak bitireceğiz...

ORDU ROTARY KULÜBÜ 1811. TOPLANTISINDA KAN VE KÖK HÜCRE BAĞIŞI KONUSUNU İŞLEDİ. Ordu Rotary Kulübü 1811. dönemin 14. Toplantısını Başkan Rn.Hakan Çolak‘ın..

Adıyaman Nemrut Rotary Kulübü üyeleri de Boğaziçi Üniversitesi Yapı Kulübü (BÜYAP) öğrencileri ile birlikte Yazıbeydilli Köyü Şehit Hasan Gülten İlkokulunu..

23 EYLÜL 2020 OLAĞAN KULÜP TOPLANTIMIZDA 2020-21 DÖNEMİ 3.KULÜP ASAMBLEMİZİ YAPTIK.3 AYLIK FAALİYET RAPORUMUZU ÜYELERİN BİLGİSİNE SUNDUKDAN SONRA 2021-22 D..