TÜM Haberler

Ordu Rotary Kulübü – Ünye Rotary Kulübü işbirliğinden 16 Eylül 2021 tarihinde saat 20.00’de online olarak 2. Aile içi iletişim seminerini gerçekleştirdi. S..

13.09.2021 Tarihinde Yenimahalle Rotary Kulübümüzün Guvernör Ziyaretinde, Program içinde saat 13:00 de Guvernörümüz M.Kemal Ketrez, Guvernör Yardımcımız Ce..

Diyarbakır Rotary Kulübü üyemiz ve 5. Grup Guvernör Yardımcımız Rtn. Nalan İPLİKÇİ İlimizin en çok seyredilen Televizyon kanalı olan AMED TV de Rotary ve R..

14 Temmuz 2021' de İstanbul Tarım Rotary Kulübünün Alev Küner Habibler Toplum Merkezinde düzenlemiş olduğu "Çöp Olmasın Toprak Olsun isimli kompost gübre y..

05.09.2021 Tarihinde Yenimahalle Rotary Kulüp olarak “Barış İçin Bisiklete Bin” Projesi gerçekleştirdik. Güzel ve güneşli bir günde gerçekleşen etkinliğimi..

Enver dostumuzun Ev sahipliğinde dönemimizin ilk Ocakbaşı Toplantısı açık ortamda pandemi kuralları çerçevesinde dayanışma ve neşe içinde gerçekleştirildi..

13. Grup olarak ortak gerçekleşen toplantımızda, konuşmacı konuk olarak katılan Prof.Dr. Songül Aksoy “Duyuyorum ama Anlamıyorum” konulu sunumunda İşitme s..

Perge Rotary Kulübümüzün 12 Temmuz Pazartesi günkü “Rotary Liderlik Ayı” toplantısında, Değerli İş İnsanı, Marka Danışmanı, Yazar ve Konuşmacı Özel Oytun T..

Perge Rotary Kulübü üye ve eşleri hep birlikte 27 Temmuz 2021'de Antalya Kültür Sanat Müzesi'nde Küratöryel tasarımını Yeşim Demir’in yaptığı Murat Germen..

Antalya, Kaleiçi, Aspendos, Perge, Olimpos, Falez ve Lara Rotary Kulüpleri 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 99. yıl dönümünü, Perge Rotary Kulübü ev sahipliğin..

28 Temmuz 2021’de öğle saatlerinde başlayan Manavgat yangınının ilerleyen saatlerde kontrol altına alınamaması ve hızla yayılması nedeniyle, 2430. Bölge Af..

Antalya Perge Rotary Kulübü 24 Ağustos 2021 tarihinde yaptığı çevrimiçi toplantıda yeni üye giriş törenini de gerçekleştirdi. Rotary Üyelik ve Üyelik Geliş..

30 Ağustos Zafer Bayramımızı kutluyor, bugün modern ve çağdaş bir ülke olmamızı sağlayan başta Başkomutan ve büyük devlet adamı lider Mustafa Kemal Atatürk..

Astroloji Eğitimi..

Kendi doğum haritanızı okuyup, kendinizi tanımak ister misiniz? O zaman 7 Eylülde ilk dersimize bekliyoruz. Toplamda 36 hafta sürecek eğitim, her ay 4 ders..

Dünya üzerinde yoğun savaş ve çatışmalara karşı farkındalık oluşturmak için 5 Eylül tarihinde "Barış için Bisiklete Bin" etkinliği düzenliyoruz. ..

UNESCO'nun dünya kültür mirasları arasında yer alan, güneşin doğuşu ve batışının devasa kral ve tanrı heykellerin arasında en güzel izlendiği 2206 metre yü..