TÜM Kulüp Haberleri

KULÜBÜMÜZÜN 1623. DÖNEMİMİZİN 33. TOPLANTISI..

Adana Çukurova Rotary Kulubü olarak GİKA Projesi Eğitimlerimizi 7-12 Şubat Tarihleri arasında Abdioğlu RTB Kazime Özler ilköğretim Okulunda başarıyla gerç..

Bu hafta konumuz Doğru Spor Doğru Beslenme ..

14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜNÜ FİGE RESTORAN'DA KUTLADIK..

Ankara Emek Rotary Kulübü olarak kurucusu olduğumuz Yenimahalle Rotary Kulübünün İlk İşyeri ziyaretini 31 Ocak 2019 tarihinde gerçekleştirmiş bulunduk. ..

Ankara Emek Rotary Kulübü ve International Rotary Kulübü ile 29 Ocak 2019 Salı günü gerçekleştirdiğimiz ortak toplantı ile keyifli zamanlar geçirdik, ofis ..

Ankara Emek Rotary Kulübü olarak 4 Şubat 2019 günü Ankara-Saray Çocuk Evi ziyaretimiz esnasında 0-6 ay bebeklerimiz için üyelerimizin annelerinin ördüğü el..

Ankara Emek Rotary Kulübü olarak, 9 Şubat 2019 Cumartesi günü, Çankaya Belediyesi Hizmet Binasında 10:00 13:30 aralığında GİKA eğitimlerimizin 2. Haftası g..

Ankara Emek Rotary Kulübü olarak 9-10 Şubat 2019 tarihlerinden Ankara Taurus Alışveriş Merkezinde saat 10:00 - 22:00 aralıklarında sevgililer günü kermesi ..

Ankara Emek Rotary Kulübümüzün bu haftaki olağan toplantımızın konuşmacı konuğu Şule Çınar bize ‘’Unesco Dünya Kültür Mirası Bağlamında Gordion ve Gordion ..

2 Şubat 2019 günü Ankara Emek Rotary Kulübü olarak GİKA eğitimlerimizin ilkini gerçekleştirdik. Toplam 45 katılımcı kadın ve 10 kişilik eğitimcimizin yer a..

SEVGİLİLER GÜNÜ GECEMİZE TÜM DOSTLARIMIZI BEKLERİZ..

KULÜP EŞLİ TOPLANTIMIZ'DA GDG. Rtn. GUNES ERTAS'IN "ROTARY HALKLA İLİŞKİLER PLANINI YARATMAK" KONUSMASI..

KULÜBÜMÜZÜN 3. EŞLER TOPLANTISINI GÜLCE ÖZTÜRK'ÜN EV SAHİPLİĞİNDE GERÇEKLEŞTİRDİK..

KULÜBÜMÜZÜN 1619. DÖNEMİMİZİN 31. TOPLANTISI..

ATAKUM ROTARY İNTERCTY..

ATAKUM ROTARY KULÜBÜMÜZÜN EV SAHİPLİĞİNDE İNTERCTY TOPLANTIMIZDA GUVERNÖRÜMÜZ ALTAN ARSLAN VE NESLİHAN HANIMIN KATILDIĞI GECEMİZDE TÜM SAMSUN ROTARY KULÜP..