TÜM Kulüp Haberleri

UR. Türkiye 2430. Bölge Federasyonu 2019-2020 dönem Guvernörü Mehmet Hakan Karaalioğlu ve eşi Feza yeni dönem kulüp ziyaretleri kapsamında Adıyaman’a geldi..

Ankara Kızılay Rotary Kulübü güncellenmiş yapısı ile Koru Rotary Kulübünün Web Sayfasını Yeniledi...

Sigorta yaptırmanın püf noktalarını uzmanından öğrendik. Poliçelerimizde olmazsa olmazlar nelerdir? Nelere dikkat etmeliyiz artık daha iyi biliyoruz. ..

Adıyaman Nemrut Rotary Kulübünün her yıl geleneksel hale getirdiği “ULULSLARARASI ROTARY ENGELLİLERLE ZİRVEDE- NEMRUT’A TIRMANIYORUZ” sloganı ile düzenledi..

UR’nin Resmi Web Sitesi altında yer alan Brand Center’de Türkçe şablonların bulunmayışı Kulüplerimizin People of Action - Harekete Geçenler Kampanyasına ka..

Değerli katılımcılarla birlikte verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Sevgili Dönem Başkanımız Abdurrahman Baştaş 2. Kulüp asamblesini gerçekleştirdi. Sevg..

Ünye Rotary Kulübü olarak 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısı ile Ünye İlçesi yerel basın mensuplarını, Başkan Halit Can Görgülü ve üyelerimiz ..

12-15 Temmuz tarihleri arasında uzun yıllardır yaptığımız dönemimizin ilk projesi Discover Anatolia'yı gerçekleştirdik. Kısa dönem gençlik değişim öğrencil..

Bir diğer geç saatlere kadar süren, yüksek katılımlı toplantımızı tamamladık. Konuşmacı konuğumuz bizlere güncel konularda bilgiler verdi ve sabırla sorula..

23.07.2019 günü toplantımızı, S400, F35, Kuzey Irak ve Suriye konusunda araştırmaları olan konuşmacı konuğumuz Sayın Ünal Atabay (E.Kurmay Albay) katılımı ..

ADANA TEPEBAĞ VE ADANA ÇUKUROVA KULÜPLERİ OLARAK 02-14 TEMMUZ TARİHLERİ ARASINDA, LİTVANYA ,ROMANYA , İTALYA, MISIR, RUSYA VE MACARİSTAN DAN GELEN KATILIM..

ONGULDAK ROTARY KULÜBÜ 18.06 2019 TARİHİNDE DEDEMAN OTELDE DEVİR TESLİM TÖRENİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ. ..

Sürekli yenilenen, güncel ve günümüz teknolojilerini barındıran yeni jenerasyon web sitemiz artık yayında. Bu imkandan sizde faydalana bilirsiniz...

Koru Rotary Kulübünün harika çocuğu..

Karadeniz Ereğli Rotary Kulübü tarafından gerçekleştirilen, "Connect Youth At The City Of Hercules...” isimli Uluslararası Kısa Dönem Yaz Kampı 8 Temmuz Sa..

Karadeniz Ereğli Rotary Kulübü 2019-2020 Dönemi çalışmalarına “Rotary Dünyayı Birleştirir/ Rotary Connects The World” sloganıyla hafta sonu gerçekleştirdiğ..