TÜM Kulüp Haberleri

Ordu Rotary Kulübü 2019-2020 Dönemi Meslek Hizmet Ödüllerini, 14 Şubat 2020 tarihinde Balıktaşı City Otel’de düzenlenen gecede, Gazeteci Sn. Murat Gürsoy’a..

17 Şubat 2020 Pazartesi Anıttepe Rotary haftalık toplantımızda Konuşmacı konuklarımız Dr. Işıkhan Güler ‘Kanal İstanbul’ ve Rtn.Zeynep Berberoğlu ”Fon Yara..

Rtn. Dostumuz Pınar Bozo'nun şahane ev sahipliği ve Ankara Emek Rotary Kulübü EDB. Şebnem Yiğit'inde Katılımıyla gerçekleşen Ocakbaşı toplantımızda, Kulü..

12.02.2020 Tarihinde Kulübümüz Rotaryen eşleri tarafından düzenlenen, "İlmek İlmek Mutluluk" projemiz kapsamında Kulübümüz Rotaryen eşleri ve Guvernör yar..

Keyifli bir ortamda Dostumuz Tuncay Özdemir'in güzel evsahipliğinde, Ankara Emek Rotary Kulüp Başkanı İsmail Hakkı Ildız'ında katılımıyla, Kulübümüzün ve d..

Anıttepe Rotary Kulübü 10 Şubat Pazartesi günü toplantımızda Konuşmacı konuğumuz Prof. Dr. Ayşen Ergin ‘Münhasır Ekonomik Bölge’ konularında bizleri bilg..

Bu hafta ki toplantımız 20 Ocak Pazartesi günü otelimizde yapılacaktır. Konuşmacı konuğumuz (Eski üyemiz) Prof. Dr. Cemal Taluğ bize ‘Tarım ve Gıda Etiği..

Anıttepe Rotary Kulubü olarak 3 Şubat Pazartesi 4. Kulüp Asamblesini gerçekleştirdik. Tüm komite başkanları kendi komiteleri ile ilgili sunumlar yapıp biz..

Ankara Koru Rotary Kulübü olarak 4 Şubat salı günü değerli guvernörümüz Hakan Karaalioğlu'nun katılımı ile dönem projemiz olan Robotik kodlama ..

Kulübümüz tarafından, Guvernör Yardımcımız Cengiz Kaya ve değerli eşi Sevil’ inde katılım sağladığı, dönemin Meslek Hizmetleri Ödül Töreni düzenlenmiştir. ..

UR 2430.Bölge Bowling Finali 09 Şubat 2020 Pazar günü Samsun 19 Mayıs Rotary Kulübü ev sahipliğinde Samsun Bowling Salonunda yapılacaktır. Bowling Finaline..

Anıttepe Rotary Kulübü 20 Aralıktaki toplantımızda Prof. Dr. Cemal Taluğ Tarım ve Gıda Etiği hakkında güzel bilgiler edindik..

Koru Rotary Kulübü olarak guvernörümüz Hakan Karaalioğlu ve sevgili eşi Feza'nınde katıldığı , Emek Rotary ve Anıttepe Rotary kulübü ile ortak düzenledi..

Ordu Rotarky Kulübü, Ankara Çayyolu Rotary Kulübü organizasyonunda Monec Ankara’da, 23-26 Ocak 2020 tarihinde yapılan 136. Rotary Yarının Liderlerini Arıyo..

Başkent Rotary Kulübü Meslek Hizmetleri Ödül Töreni 21.01.2020..