TÜM Kulüp Haberleri

Cinsiyetçi Söylem Atölyesi, Samsun etabı Karadeniz Bölgesinde bulunan 12 kulübün katılımı ile 5 Eylül 2020 tarihinde Samsun’da yapıldı. Bu toplantıya kulü..

Hayata tutunmaya çalışan birçok hasta sağlığına kavuşabilmek için dokularıyla uyumlu bir bağışçıdan yapılacak kök hücre naklini bekliyor. Dünyada ve ülkem..

Ordu Rotary Kulübü, Antalya Lara Rotary kulübünü Şanlıurfa’daki bir okula kitap bağışı projesine bir koli kitap göndererek destek oldu. Antalya Lara Rot..

21-23 Ağustos tarihlerinde Karadeniz bölgesinde etkili olan sağanak yağışlarda özellikle komşu şehrimiz Giresun, Dereli, Doğankent ve Yağlıdere ilçeleri ba..

UR 2430 Bölge Federasyonu ve TEGV işbirliği ile yapılan antlaşma sonrası, “Atma Bağışla, Eğitime Destek Ol” kampanyası adı altında elektronik atık toplanma..

Ordu Rotary Kulübünün Hobi Komitesi, dağcılık projesi kapsamında Ordu Dağcılık Kulübü ile ortak proje olarak 30 Ağustos Zafer Bayramını Altıparmak dağları..

Toplantımızda değerli konuşmacı konuğumuz Dr. Eşref Atabey’in “Türkiye’de Tıbbi Jeolojik Unsurları ve Riskleri” konulu çevre sorunları ile ilgili sunumu , ..

GAZİOSMANPAŞA RK /G.O.P RTC KLP OR-AN RK/OR-AN RTC KLP LERİ ORTAK OLARAK DÜZÜNLEDİĞİMİZ MADDE BAĞIMLILIĞI İLE MÜCEDELE SEMİNERİ KONUŞMACI KONUĞUMUZ ANT.FAL..