TÜM UR Haberleri

Sörfün sevgisi, 20 ülkeden 450'den fazla Rotary üyesini bir araya getiriyor..

Rotary Vakfı, üniversitenin sürekli desteği için Oxford Üniversitesi Rektör Yardımcıları Mahkemesi'ne hoş geldiniz...

Kanada'daki Rotary kulüpleri, gençlik suçunun döngüsünü kırmayı amaçlayan bir kentsel barış girişimi olan PACT programına yatırım yapıyor...

Rotary’in Dünya Polio Günü etkinliğine 24 Ekim’de katılmak için Philadelphia’ya seyahat etmeniz gerekmez. İşlemlerin bir canlı akışını, bilgisayarınızdan v..

Dünyada yaklaşık 40.3 milyon insan, cinsel sömürü veya zorla çalıştırma içeren kölelik içinde yaşamaktadır. Freedom United ile yeni bir ortaklık, Rotaryenl..

Lider Hintli otelci Rotary International başkanı seçildi..

Salgın yanıtında fark yaratan yenilikler..

Rotary'nin “şeffaf ve dürüst” olduğunu söyleyen Hint gayrimenkul yatırımcısı Ravishankar Dakoju ve eşi Paola, Rotary Vakfı'na 14.7 milyon ABD Doları (1.06 ..

Rotary ve Rotaract'tan altı kişi bu Kasım'a, Kenya'nın Nairobi'deki Birleşmiş Milletler'deki Rotary Günü sırasında Gençler Eylemcileri olarak gösterilecek...

Biri Etiyopya'da ve diğeri Kaliforniya'da olmak üzere iki Rotaryen pediatrist, bir mesleki eğitim ekibinin yardımıyla bebeklerin hayatını kurtarmak için ba..

2010 yılında, Humberto Silva ülkesinin futbol takımının Dünya Kupası'nda oynamasını izlemek için Brezilya'dan Güney Afrika'ya gitmeye hazırlanıyordu. Gerek..

Her Dağa Tırman..

Rotary’in en yeni sanal gerçeklik filmi Two Drop of Sabence’in bir parçası olarak bir roket, yerli Uganda’nın derinliklerine bir polio aşı ekibi ile giriyo..

Kalıcı Sınırların Ötesindeki Arabulucularla Rotary partnerleri kalıcı barış için yerel çözümler getirmekte...

"Farklı kültürlerden insanlarla tanışma ve dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için daha büyük hayaller hayal etme fırsatım oldu" - Ismael Cadeno Niet..

Rotary çarkı şeklindeki devasa bir yapay resif, deniz yaşamını restore eder ve Filipinler'deki birkaç balıkçı köyünün geçimini korur...

Başbakan Justin Trudeau çocuk felcini yok etmede ki başarı için ödülü kabul etti....

Uluslararası İlham..

Bir prenses, 3 başbakan ve eski bir first lady, Rotary’in yaptığı iyi işlerini kutlamak ve daha fazlasını planlamak için Toronto’da 25.000’e katılıyor..