UR 2430. Bölge Konferansı

10-13 Mayıs 2018 Rixos Premium Belek / ANTALYA

Sevgili Rotary Ailemiz,

SEVGİLİ ROTARY AİLEMİZ,
01 TEMMUZ 2017 TARİHİNDE “ ROTARY FARK YARATIR” DİYEREK BAŞLADIĞIMIZ YOLCULUĞUMUZ, BÜYÜK BİR HIZLA, NEREDEYSE HER GÜN YAPILAN PROJELER İLE DEVAM EDİYOR. BU SÜRE İÇERSİNDE, DÜNYANIN EN BÜYÜK COĞRAFİ BÖLGESİ OLARAK PEK ÇOK YENİ DOST KAZANDIK VE DİKKAT ÇEKİCİ BİR BÜYÜME GERÇEKLEŞTİRDİK. TÜRKİYE’ DEN AFGANİSTAN’ A UZANAN BÖLGEMİZDE KULÜPLERİMİZ AŞKLA ÇALIŞARAK VE YÜREKLERİNİ ORTAYA KOYARAK İNANILMAZ PROJELERE İMZA ATTILAR. BU MUHTEŞEM PROJELERİ ÖĞRENMEK, AŞKLA ÇALIŞAN KULÜPLERİMİZ VE BAŞKANLARINI ALKIŞLAMAK İÇİN BİRARAYA GELME ZAMANIMIZ YANİ KONFERANSIMIZ YAKLAŞIYOR. DÖNEM BAŞINDAN BU YANA, TÜM BÖLGE ORGANİZASYONLARIMIZ REKOR KATILIMLARLA GERÇEKLEŞTİ. SIRADA BÖLGE KONFERANSIMIZ VAR. MERSİN ROTARY KULÜBÜ İLE BİRLİKTE SİZLERE EN FARKLI KONFERANSI YAŞATABİLMEK İÇİN ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR. İNANIYORUM Kİ DİĞER TÜM BÖLGE ORGANİZASYONLARI GİBİ KONFERANSIMIZDA MUHTEŞEM BİR KATILIM İLE GERÇEKLEŞECEK. KONFERANS OTELİMİZ İLK KEZ BİR ROTARY ORGANİZASYONUNA EV SAHİPLİĞİ YAPACAK OLAN BELEK, RİXOS PREMİUM. BELEK’ İN EN GÜZEL OTELLERİNDEN BİRİSİ. AMA BİTMEDİ. YİNE İLK KEZ BİR KONFERANS İKİ OTEL. ÇÜNKÜ ÜLKEMİZİN EN BÜYÜK VE GÜZEL TEMA PARKI OLAN THE LAND OF LEGENDS’ E GİRİŞİMİZ VE TRANSFERİMİZ ÜCRETSİZ OLARAK YAPILACAKTIR. KONFERANSIMIZ BOYUNCA SÜRPRİZ ETKİNLİKLER, HEDİYELER VE KONSERLER GERÇEKLEŞECEKTİR. AMACIMIZ, MUHTEŞEM GEÇEN BİR DÖNEMİN AŞKLA ÇALIŞARAK FARK YARATAN KULÜP VE BAŞKANLARINI KUTLAMANIN YANINDA HER BİR KATILIMCIMIZIN TÜM AİLESİ İLE BİRLİKTE MUTLU OLACAĞI, KEYİF ALACAĞI EN FARKLI KONFERANSI DÜZENLEMEK. BUNU SAĞLAYABİLMEK İÇİN TEŞEKKÜR OTURUMLARI ERKEN SONLANDIRILACAK VE TÜM DOSTLARIMIZIN HEM GÜZEL OTELİMİZİN HEM DE TEMA PARKIMIZIN OLANAKLARINDAN AZAMİ ÖLÇÜDE YARARLANMASINA OLANAK SAĞLANACAKTIR. NİLÜFER VE BEN VE DE EV SAHİBİ MERSİN ROTARY KULÜBÜMÜZ BİZLERİ VE BAŞKANLARIMIZI YALNIZ BIRAKMAYACAĞINIZA İNANIYOR, SİZLERİ AİLENİZ İLE BİRLİKTE ANILARINIZDA YER EDECEK VE UNUTAMAYACAĞINIZ BİR ÜÇ GÜN İÇİN EN FARKLI KONFERANSA DAVET EDİYORUZ. ROTARY FARK YARATIR Rtn. SERDAR ÜNLÜ& NİLÜFER UR 2430. BÖLGE GUVERNÖRÜ


Rtn. Serdar ÜNLÜ & Nilüfer
UR 2430 Bölge
2017 – 2018 Dönem Guvernörü
Değerli Rotary Ailemiz ,

Değerli Rotary Ailem,
Aşkla hizmet eden fark yaratan dönemin Başkanları, görevlileri, üyeleri, eşler ve çocuklarımız, heyecanla beklediğimiz kavuşma anına az bir zaman kaldı. Mersin Rotary Kulübü olarak organizasyonunda ev sahibi olarak görevlendirildiğimiz 2017-2018 dönem konferansında sizlere farklı bir konferans yaşatmak için çabalıyoruz. Kulüp içinde bir ocakbaşı düzenler gibi aynı sıcaklıkla Rixos Premium Belek’te en iyi şekilde ağırlamak arzusundayız. Bir dönemin değerlendirmesini yaparken dostlukları pekiştirecek ve yeni dostluklar kurmamıza vesile olacak hasret gidereceğimiz ve geleceğe dair projeler üreteceğimiz, bilgi alışverişinde bulunacağımız konferansımızda kendimizi de ödüllendireceğiz. Özellikle gençlerimiz ve çocuklarımızın konferansa dair anılarında önemli bir yer tutacak, damaklarında bir tat bırakacak “The Land of Legends” tema parkında geçirecekleri zaman bizleri heyecanlandırıyor. Bizler Rotary’i ailece yaşayan güçlü bir kulübün üyeleri olarak Ülkemizin ve Türk Rotary’sinin geleceğinin çocuklarımızın ellerinde olduğunu biliyoruz. Mersin Rotaract Kulübü üyesi olarak başladığımız Rotary hayatımıza geçmiş dönem İnteract Kulübü Başkanı Eren ve ilk katıldığı Rotary konferansında 45 günlük ve bugün 13 yaşında olan Derin’in anne babası olarak Rotary’i ailece yaşamanın güzelliklerini biliyoruz. İnteractlar olarak arkadaşları ile birlikte sizlerle buluşacakları günleri heyecanla sayıyorlar.
Rotaryen dostlarım, eşlerimiz, çocuklarımız aşkla hazırlandığımız ve hepimizin ev sahibi olduğu fark yaratacağımız bölge konferansımıza ailenizle katılın Bölgemizi ve Kulübünüzü destekleyiniz.
Sevgi ve saygılarımızla,

Rtn. Kerem MURADI & Pınar
Mersin Rotary Kulübü
2017-2018 Komite Başkanı ve Eşi

HATIRLATMA

Dostlarımız İçin Hatırlatma

3 Gece - 2 kisilik oda kisi bası her sey dahil (Gala Yemegi Dahil) 400€
3 Gece - Tek kisilik oda her sey dahil (Gala Yemegi Dahil) 550€
3 Gece - 3 kisilik oda 3.kisi her sey dahil (Gala Yemegi Dahil) 325€
2 Gece - 2 kisilik oda kisi bası her sey dahil (Gala Yemegi Dahil) 300€
2 Gece - Tek kisilik oda her sey dahil (Gala Yemegi Dahil) 400€
1 Gece - 2 kisilik oda kisi bası her sey dahil (Gala Yemegi Dahil) 185€
1 Gece - Tek kisilik oda her sey dahil (Gala Yemegi Dahil) 230€
Konaklamasız 3 gün toplantıya katılım (Gala Yemegi Dahil) 250€
Konaklamasız 1 gün toplantıya katılım + 2 ögün yemek 70€
Gala Yemegi (Kisi Bası) 50€
0-11 Yaş Çocuk (Ücretsiz)  
2. Çocuk 0-4 Yaş (Ücretsiz)  
2. Çocuk 4-12 Yaş (%50 indirimli)  Yapılan kayıtlar için kur TCMB'den anlık olarak çekilmektedir.

Konaklama yapan misafirlerimiz için THE LAND OF LEGENDS girisi ücretsiz olacaktır.

Taksit seçenekleri belirtilecektir

İletişim

UR 2430. Bölge Konferansı İletişim Bilgileri

Mersin Rotary Kulübü

Organizasyon Komitesi

Kerem MURADI
Organizasyon Komitesi Başkanı
e-mail: info@farklikonferans.org
Cep: 0532 245 99 55

Tarkan KANDIR
Organizasyon Komitesi Saymanı
e-mail: info@farklikonferans.org
Cep: 0533 268 51 82​

ÖNEMLİ NOT
Sevgili Rotaryen dostumuz ,
Avro kurlarındaki öngörülemeyen artış nedeni ile bugünden itibaren , 17 Nisan 2018 tarihine kadar ; 4,7 TL sabit avro kuru ile kayıt yapılacaktır. Bu kur üzerinde daha önce kayıt yapmış dostlarımıza Konferans2018 oteline giriş yaptıklarında hesaplanacak kur farkı iade edilecektir.
Saygılarımızla
Konferans Komitesi

1- Lütfen, nüfus cüzdanı fotokopisini formla birlikte gönderiniz.
2- Otele girisler, 10.05.2018 saat 12:00’den sonradır. (Otelin müsaitligine göre önceden erken giris yapılabilir)
3- Erken gelenler için sabah kahvaltısı yoktur. 4- 10.05.2018 tarihinde ögle yemegi almayan konuklarımız 13.05.2018 Pazar günü alabilir.