TÜM Projeler

çocuk onkoloji'de yılbaşı partisi..

SAMSUN KARADENİZ ROTARY KULÜBÜ BAŞKENT ÜNİVERSİTESİNDE YAPILAN GİKA PROJESİ EĞİTİCİLER EĞİTİMİNE KATILDI...

SAMSUN KUBİLAY İLKOKULUNDA ÖĞRENCİLERE AĞIZ-DİŞ SAĞLIĞI KONUSUNDA TARAMA BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI...

SAMSUN KUBİLAY İLKOKULUNDA VELİLERE MEME KANSERİ HAKKINDA BİLGİLENDİRME YAPILDI...

31 ARALIK PAZAR GÜNÜ 2019 ' A GİRMEDEN NADEP BİNASINDA KALAN LÖSEMİLİ ÇOCUKLARA YILBAŞI PARTİSİ DÜZENLEDİK.HEDİYELER ,PALYANÇOLAR,OYUNLAR İLE LÖSEMİLİ ÇOC..

Üniversite Bursu için Eşlerimizden Katkı..

Final Okullarından "Uzayda Tarım" Projeleri ile Uluslararası Yarışmaya katılacak Ortaokul ve Lise öğrencilerine projelerinin bir parçası olarak maddi deste..

Arbella'da çalışan 60 Mavi Yakalı Kadın ve Mezitli Üretici Kadın PAzarı'ndaki Üretici Kadınlarımız Meme Kanseri ile ilgili bilgilendirildi. Erken Tanının n..

16 Kasım Tarihinde Mersin Şehir HAstanesi Onkoloji Bölümünde yatan Lösemili Çocuklarımıza, Agos Tiyatrosu ile ortaklaşa Çocuk Tiyatrosu düzenledik. Çocukla..

Mezitli Belediyesi ve Mezitli Kent Konseyi ortaklığı ile yaptığımız Çocuk Sokağı hem çocukların yararlanabileceği bir alan olacak, hem de kentin çehresini ..

2017 Avrupa Tekvando Şampiyonu ve 2015 Dünya Tekvando İkincisi Huri Korkut. 17 yaşında. 2020 Tokyo Olimpiyatlarına gidebilmesi için gereken baz puanı topl..

2. Geleneksel Çocuk Panayırı Projemiz. Mezitli Belediyesi evsahipliğinde yapılan bu projemize yaklaşık 4500 kişi katıldı. AKUT, Mezitli Kent Konseyi, Mezit..

6 Ekim tarihinde TEGV’de ihtiyaç sahibi 60 çocuğumuza çanta, kırtasiye malzemesi ve ayakkabı dağıtımı yaptık. Çocukları yeni döneme hazırlamış olduk. ..

Fatih İlköğretim Okuluna 6 adet Doğa-Çevre ve Bilim Eğitim Kiti alımı yapıldı. Hazırlanacak projelerden seçilenler Uluslararası yarışmalara katılabilecekle..

ATAKUM ROTARY KULÜBÜ OLARAK 2 ESKİ ÜYE KAZANIMIMIZ OLDU...

26 Eylül 2018 tarihinde hem kentin çehresini değiştiren hem de birçok STK’nın bir araya gelmesini sağlayan Jazz Gecesi etkinliği düzenledik. Geceye 650 kiş..

Mezitli Kent Konseyi ve Uluslararası bir kuruluş olan Habitat ile birlikte Mavi yakalılar için finansal okuryazarlık eğitimini organize ettik. Kadın üretic..