TÜM Projeler

2430. Bölge, Bafra Kızılırmak Rotary Kulübü olarak, 17 Ekim 2021 Pazar günü Samsun ili Çarşamba ilçesi, Vakıfköprü köyünde, Üyemiz Zeliha Namlı Sağlam ve E..

Sarısalkım Köyü Anaokulunun 2 sınıfının yenilenmesi için; malzeme alımı ve dekorasyon yapıldı...

Hastalıkların önlenmesi Komite Üyemiz Dr. Julide Aksoy tarafından Toplumbirliği üyelerimiz ve Sarısalkım köyü sakinlerine bilgi verildi..

Sarı Salkım Köyü anaokulu ve köy sakinlerinin çocukları için Dt. Duygu Müftüoğlu tarafından diş tarama ve ağız sağlığı bilgilendirme konuşması yapıldı...

17-18 Eylül 2021 Tarihinde Seyhan İnteract Kulübümüzle ve Seyhan Rotaract kuluplerimizle ortak toplantı gerçekleştirildi. Rtn.Volkan Zaimoğlu Rotary bilgil..

HAYAL ÖTÖLYESİ Tüm yılboyunca eşlerimiz, el emeği göz nuru ile kendi ürettikleri ürünleri “hayal ötölyesi” adı altında birlikte üreterek elde ettikleri g..

Kozan Orman Yangını 6 Ağustos 2021 Tarihinde Adana Kozan bölgesinde orman yangınından etkilenen köyler tüm Adana klübleriyle birlikte, ortak proje olarak..

İLK SARAN BİZ OLALIM “İlk saran biz olalım” projesi kapsamında, 10 Ağustos 2021 Tarihinde, yenidogan paketleri, dogum yapan annelere ulastırılmak üzere Ad..

Karayusuflu Köyü Rotary Toplum Birliği 2 Eylül 2021 Tarihinde Adana Karayusuflu Köyünde Rotary Toplum Birliği oluşturuldu. Rotary Toplum Birlikleri, toplu..

ÇEVRENİN GELECEĞİ SENİN ELİNDE PROJESİ 26 Ağustos 2021 Tarihinde Seyhan Rotary, Seyhan Rotaract, Seyhan İnteract klüplerimizle birlikte Esas 01 AVM de Çev..

Bir Köyümüz Var 2 Eylül 2021 Tarihinde Seyhan Rotary, Seyhan Rotaract, Seyhan İnteract, eşlerimiz ve çocuklarımızla birlikte RTB oluşturduğumuz Karayusu..

BABA ÇOCUK KAMP ETKİNLİĞİ 18-19 Eylül 2021 Tarihinde 9 Rotary kulübü olarak Aladağ Küp Şelaleleri bölgesinde baba-çocuk kamp etkinliği gerçekleştirildi. Y..

4 Ekim 2021 tarihinde Rotary Toplum Birliğimiz kapsamında kardeş köy okulumuz olan Karayusuflu Köyü okulunda Seyhan Rotary, Seyhan Rotaract, Seyhan İnterac..

15 Ekim 2021 Tarihinde Seyhan Rotary eşlerimiz, “kahve buluşmaları” ile yarattıkları kaynaklarla Cumhuriyet evleri aracılığı ile Üniversitede eğitim gören ..

deneme..

lorem ipsum..