TÜM Projeler

Türk Eğitim Vakfı & Rotary Projesi kapsamında 2 Mart 2019 cumartesi günü saat: 19.00’da Runatolia koşusu öncesi Skekaspear Restorantta toplanarak, makarna ..

Rotary Vakfı Küresel Bağış Projesi kapsamında bebeklerin kulak sağlıklarını kontrol eden Vivasonic ABR cihazları Alanya ve Manavgat Devlet Hastanelerine te..

Perge Rotary Kulübünün; UR. 2430.Bölge Rotary Yarının Liderlerini Arıyor, “Rtn. Ahmet Ünsal Anısına RYLA Semineri”ne, Hazal Kırıkçı ve Sezen Akıncı’yı gö..

13 Aralık 2018 Perşembe günü Antalya Falez Rotary Kulübü Geçmiş Dönem Başkanlarından Rtn. Rukselan Selek ve Dönem Gelecek Dönem Başkanı Rtn. Berna Alkan Tu..

5 Aralık 2018 Çarşamba günü saat 12.30 da Akra Barut otelde ortak yapılan olağan toplantımızda 2018-2019 Dönem Başkanları Rtn. Fikri Bayhan ve Lara Rotary ..

Türkiye Aile Sağlığı ve Planlaması Vakfı (TAPV) ve UR Rotary 2430. Bölge arasında imzalanmış olan İşbirliği Protokolü ile gerçekleşen Falez Rotary Kulübü v..

1 Eylül 2018 Pazar günü Alanya Rotary kulübü öncülüğünde Polio Day projesi kapsamında etkinlik düzenlendi. Tüm Antalya Rotary Kulüplerinin katıldığı ve A..

2430. Bölge Projelerinden biri olan Discover Anatolia–XIII kapsamında Belçika, Finlandiya, İspanya, İndia, Taivan, Çek, Danimarka, Slovenya ve Fransa’dan g..

TÜM SAMSUN ROTARY KULÜPLERİ OLARAK ''KADINLAR ,FİLLER VESAİRELER'' ADLI OYUNU , SAMSUN LOVELET SAHNESİNDE GUVERNÖRÜMÜZ VE EŞİ NESLİHAN HANIM İLE İZLEDİK.GU..

SAMSUN'DAKİ TÜM ROTARY KULÜPLERİ OLARAK SAMSUN'DA 16 MARTTA PURPLE TALKS PROĞRAMINI GERÇEKLEŞTİRDİK.SAMSUN CANİK KÜLTÜR MERKEZİNNDE , ''ÖNCE İNSAN'' TEMAL..

7.Düzenlenen, Serebral Paslili Çocuklar Projemiz yararına Meclis-i meşk TSM Konseri 7.2.2019 tarihinde yapılmıştır...

Su ve Hijyen Ayı Bilgilendirme Projesi..

Bu yıl ikincisi yapılan “ LİDERLER KAMPÜSTE “ Liderlik ve Motivasyon eğitimi Adana Güney Rotary Kulübü önderliğinde Çukurova üniversitesinde gerçekleştiril..