TÜM Projeler

Rotaract Kulübümüz ile ortak Meslek Günleri ve Sınav Kaygısı Semineri düzenledik..

STK ile ortak bilgilendirme toplantısı..

Anne Çocuk Sağlığı Haftası Etkinliği..

Yeşilyurt ASM'de Polio Etkinliği..

10 Kasım törenine katıldık. ..

UR. 2430. Bölge BES ve Asamblesi 11-15 Nisan 2018 tarihinde Antalya Xanadu Otel'de tüm kulüplerin katılımıyla gerçekleştirdik. ..

17 Ocak 2019 Perşembe Günü saat 19.30 da Akra Barut Otelde yapılan intercity toplantıda, Antalya'da faaliyet gösteren 9 Rotary Kulübü, 'Rotary Ulusal Mesle..

Üye alım töreninde Dönem Başkanı Rtn. Fikri Bayhan, Aspendos Rotary Kulübü ile birlikte desteklediğimiz, çok iyi tenis oynayan ve yarışmalarda derece alan ..

Kulübün 501. dönemin 11. toplantısında 2430. Bölge Guvernörü Rtn. N. Altan & Neslihan Arslan’ın katılımlarıyla tüm Antalya Rotary Kulüpleri bir aradaydık. ..

Türk Eğitim Vakfı & Rotary Projesi nedeniyle Runatolia 2019’da 1 GENÇ 1 HAYAT dedik ve İyilik Peşinde koştuk. Aspendos RK. kıvılcımı çaktı. Alanya RK. Ala..

Antalya Falez Rotary Kulübü ve Kaleiçi Rotary Kulübü üye ve eş katılımlı, sn. Prof. Dr. Yusuf Örnek’in sunumuyla yapılan felsefe dersleri her hafta Salı gü..

Oyuncaklar Ülkesi adlı masal kitabına sponsorluk..

Rotary’nin altı odak noktasından biri Kadın ve Çocuk Sağlığı, 2430. Bölge ile Türkiye Aile Planlaması Vakfı (TAPV) işbirliğinde, Antalya Falez Rotary ve Ol..

Almanya'da yapılacak Müzik Festivali'ne Katılım..