TÜM Projeler

6 ÖNCELİĞİMİZDEN TEMİZ SU HİJYEN KONUSUNA FON YARATMAK AMACIYLA DÜZENLEDİĞİMİZ YEMEĞİN GELİRİ İLE SU PINARI YAPACAĞIZ..

6 ÖNCELİĞİMİZDEN BİRİ OLAN BARIŞ VE ANLAŞMAZLIKLARIN ÇÖZÜMÜ KONUSUNDA BU HAFTA UZLAŞMA KONUSU ARABULUCU GÜLŞEN ONUR TARAFINDAN VERİLDİ...

Ortaokul kütüphanesine kitap yardımı..

ÇARŞAMBA ANADOLU LİSESİNDE OKUYAN ÜNİVERSİTE SINAVINA GİRECEK GENÇLERE İLHAM OLSUN DİYE 6 KİŞİ MESLEKLERİMİZİ TANITARAK ONLARA YOL GÖSTERMEYE ÇALIŞTIK...

ATAKUM ,SAMSUN ,KARADENİZ VE CANİK ROTARY KULÜPLERİ EKONOMİK TOPLUMSAL GELİŞİM KONULU 6 ÖNCELİĞİMİZDE GİKA PROJESİNİ GERÇEKLEŞTİRDİK. SAMSUN'DA 126 KADINI..

Adana Rotary Kulübü Hasatalıkları önleme projesi kapsamında 7 Şubat 2019 Perşembe günü saat 10.00 ‘da Adana, Yureğir Belediyesi Kültür Müdürlüğü ile ortakl..

Adana Rotary Kulübünün paydaş olduğu, UR.7980.Bölge kulüplerinden New Haven Rotary Kulübü, Yale College Rotaract Kulübü ve bölgemizden İskenderun Rotary ..

5 Ocak 2019 Cumartesi akşamı Seyhan Otel’de, Adana’daki 6 Rotary Kulübü ile ortaklaşa Intercity şeklinde ‘’5 Ocak Kurtuluş Gecesi’’ düzenledik.Geceye 2430...

ATAKUM ROTARY ...İNTERACT RYLA PROĞRAMINA 1 ÖĞRENCİYE SPONSOR OLARAK KATILDIK. ÇOK DA VERİMLİ GEÇEN BU PROĞRAMIN SON AKŞAMI ROTEX BAŞKANI YİĞİT DEMİR GENÇ..

Rotary UR.2430 bölge ,Başkent üniversitesi destekli girişimci kadınlar projesi için Adana Sarıçam Kent konseyi başkanı İbrahim Akyürek ile Adana Güney Rota..

Bin yıldan fazladır süregelen AŞIKLIK GELENEĞİ’ni ve bu geleneği Cumhuriyet Döneminde sürdüren AŞIK VEYSEL,NEŞET ERTAŞ, MAHZUNİ ŞERİF ,ALİ EKBER ÇİÇEK ve N..