TÜM Projeler

ANKARA ARABULUCULAR DERNEĞİ BAŞKANI AVUKAT NECDET GÖĞÜSGERE KONUŞMACI KONUĞUMUZDU.AKRAN REHBERLİĞİ HAKKINDA SUNUM GERÇEKLEŞTİRDİ...

VEZİRKÖPRÜ KURUÇAY KUZGUNKAYASI İLK VE ORTAOKULUNDAKİ EĞİTİM GÖREN ÇOCUKLARIMIZA KIYAFET YARDIMIMIZI GÖTÜRDÜK.OKULUN HENÜZ KURULMAYA ÇALIŞILAN İLK KİTAPLA..

Uluslararası Fotoğraf Yarişmamızı bu yıl Adana Portakal Çiçeği Karnavalı programına dahil ettirdik.Yarişmamızda ödül almaya hak kazanan ve sergilemeye ha..

ADANA ROTARY KULÜBÜ 69 ÜYESİ İLE EN SON ÜYE OLAN 3 ÜYE İLE PAUL HARRIS DOSTU YAPARAK % 100 PAUL HARRIS DOSTU KULÜP ÜNVANINI ELDE ETMİŞTİR.Kulübümüze en so..

ADANA ROTARY KULÜBÜ VE ÇUKUROVA ROTARY KULPLERİ ORTAKLAŞA 11.TLG PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRDİ. 11.Toplum Liderleri Geliyor (TLG ) seminerleri, 22 Şubat 2019 Cu..

ADANA ROTARY KULÜBÜ ÜYE VE EŞLERİNDEN OLUŞAN 12 KİŞİLİK BİR RESSAM GRUBU Ç.Ü.DE OKUYAN BURSİYERLER YARARINA FON YARTAM AMACI İLE KARMA RESİM SERGİSİ GERÇEK..

ADANA ROTARY KULÜBÜ'NÜN GELENEKSEL PROJELERİNDEN OLAN 16.ULUSLARARASI FOTOĞRAF YARIŞMASI YAPILDI .23 MART 2019 TARİHİNDE ALTINORAN SANAT AKADEMİSİNDE İKİSİ..

TEV YARARINA 3 MART 2019 PAZAR GÜNÜ ANTALYA DA RUNATOLIA MARATONUNDA KOŞTUK .KİŞİSEL SOSYAL MEDYA KANALI İLE 51 BAĞİŞTIÇAN 2700 TL BAĞİŞ TOPLMADIM ...

Yeni üye kampına 03-04 Kasım tarihlerinde ev sahipliği yaptık...

Meslek Hizmet Ödülünü Takdim Ettik..

Hamisi olduğumuz Taşköprü Rotary Kulübü'nün Kuruluşu..

Sinop Diyojen Rotary Kulübü ile Türkiye Satranç Federasyonu Sinop İl temsilciliğinin ortaklaşa düzenlediği, Sinop Bahar Kupası Satranç Turnuvası, 23-24 Ma..

Türk Eğitim Vakfı & Rotary Projesi kapsamında 2 Mart 2019 cumartesi günü saat: 19.00’da Runatolia koşusu öncesi Skekaspear Restorantta toplanarak, makarna ..

Rotary Vakfı Küresel Bağış Projesi kapsamında bebeklerin kulak sağlıklarını kontrol eden Vivasonic ABR cihazları Alanya ve Manavgat Devlet Hastanelerine te..

Perge Rotary Kulübünün; UR. 2430.Bölge Rotary Yarının Liderlerini Arıyor, “Rtn. Ahmet Ünsal Anısına RYLA Semineri”ne, Hazal Kırıkçı ve Sezen Akıncı’yı gönd..

13 Aralık 2018 Perşembe günü Antalya Falez Rotary Kulübü Geçmiş Dönem Başkanlarından Rtn. Rukselan Selek ve Dönem Gelecek Dönem Başkanı Rtn. Berna Alkan Tu..

5 Aralık 2018 Çarşamba günü saat 12.30 da Akra Barut otelde ortak yapılan olağan toplantımızda 2018-2019 Dönem Başkanları Rtn. Fikri Bayhan ve Lara Rotary ..

Türkiye Aile Sağlığı ve Planlaması Vakfı (TAPV) ve UR Rotary 2430. Bölge arasında imzalanmış olan İşbirliği Protokolü ile gerçekleşen Falez Rotary Kulübü v..