TÜM Projeler

ADANA ROTARY KULÜBÜ VE ÇUKUROVA ROTARY KULPLERİ ORTAKLAŞA 11.TLG PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRDİ. 11.Toplum Liderleri Geliyor (TLG ) seminerleri, 22 Şubat 2019 Cu..

ADANA ROTARY KULÜBÜ ÜYE VE EŞLERİNDEN OLUŞAN 12 KİŞİLİK BİR RESSAM GRUBU Ç.Ü.DE OKUYAN BURSİYERLER YARARINA FON YARTAM AMACI İLE KARMA RESİM SERGİSİ GERÇEK..

ADANA ROTARY KULÜBÜ'NÜN GELENEKSEL PROJELERİNDEN OLAN 16.ULUSLARARASI FOTOĞRAF YARIŞMASI YAPILDI .23 MART 2019 TARİHİNDE ALTINORAN SANAT AKADEMİSİNDE İKİSİ..

TEV YARARINA 3 MART 2019 PAZAR GÜNÜ ANTALYA DA RUNATOLIA MARATONUNDA KOŞTUK .KİŞİSEL SOSYAL MEDYA KANALI İLE 51 BAĞİŞTIÇAN 2700 TL BAĞİŞ TOPLMADIM ...

Yeni üye kampına 03-04 Kasım tarihlerinde ev sahipliği yaptık...

Meslek Hizmet Ödülünü Takdim Ettik..

Hamisi olduğumuz Taşköprü Rotary Kulübü'nün Kuruluşu..

Sinop Diyojen Rotary Kulübü ile Türkiye Satranç Federasyonu Sinop İl temsilciliğinin ortaklaşa düzenlediği, Sinop Bahar Kupası Satranç Turnuvası, 23-24 Ma..

Türk Eğitim Vakfı & Rotary Projesi kapsamında 2 Mart 2019 cumartesi günü saat: 19.00’da Runatolia koşusu öncesi Skekaspear Restorantta toplanarak, makarna ..

Rotary Vakfı Küresel Bağış Projesi kapsamında bebeklerin kulak sağlıklarını kontrol eden Vivasonic ABR cihazları Alanya ve Manavgat Devlet Hastanelerine te..

Perge Rotary Kulübünün; UR. 2430.Bölge Rotary Yarının Liderlerini Arıyor, “Rtn. Ahmet Ünsal Anısına RYLA Semineri”ne, Hazal Kırıkçı ve Sezen Akıncı’yı gönd..

13 Aralık 2018 Perşembe günü Antalya Falez Rotary Kulübü Geçmiş Dönem Başkanlarından Rtn. Rukselan Selek ve Dönem Gelecek Dönem Başkanı Rtn. Berna Alkan Tu..

5 Aralık 2018 Çarşamba günü saat 12.30 da Akra Barut otelde ortak yapılan olağan toplantımızda 2018-2019 Dönem Başkanları Rtn. Fikri Bayhan ve Lara Rotary ..

Türkiye Aile Sağlığı ve Planlaması Vakfı (TAPV) ve UR Rotary 2430. Bölge arasında imzalanmış olan İşbirliği Protokolü ile gerçekleşen Falez Rotary Kulübü v..

1 Eylül 2018 Pazar günü Alanya Rotary kulübü öncülüğünde Polio Day projesi kapsamında etkinlik düzenlendi. Tüm Antalya Rotary Kulüplerinin katıldığı ve A..

2430. Bölge Projelerinden biri olan Discover Anatolia–XIII kapsamında Belçika, Finlandiya, İspanya, İndia, Taivan, Çek, Danimarka, Slovenya ve Fransa’dan g..

TÜM SAMSUN ROTARY KULÜPLERİ OLARAK ''KADINLAR ,FİLLER VESAİRELER'' ADLI OYUNU , SAMSUN LOVELET SAHNESİNDE GUVERNÖRÜMÜZ VE EŞİ NESLİHAN HANIM İLE İZLEDİK.GU..