TÜM Projeler

2430.Bölge Federasyonunun ve diğer Rotary kulüplerinin ortak olduğu Kulübümüzün de katıldığı eşleşmiş bağiş projesine 2625 USD katkı koyduk. Uluslararası ..

Bu sene 17.si yapılan Esat Tuğberk Rotary Spor Şenlikleri, 4-7 Ekim tarihleri arasında Güverörümüz Altan Arslan ve Sevgili eşi Neslihan’ın da katılımı ile ..

4 Ekim 2018 Perşembe günü UR.2430.Bölge Guvernörümüz Altan Arslan kulübümüzü ziyaret etti. Gündüz programında kulübümüzün geçmiş dönemlerde yapmış olduğu b..

ADANA ROTARY KULÜBÜ MOR MENEKŞELER PROJESİ KAPSAMINDA ; Sporcu kızımız, Adana'da Okçuluk alanında faaliyet gösteren, 15 yaşındaki Nilay Atanur’u Okçuluk Fe..

8 KASIM 2018 TARİHİNDE KULÜBÜMÜZÜN MESLEK HİZMETLERİ ÖDÜL TÖRENİNİ GERÇEKLEŞTİRDİK. Berlin’de Alman Senfoni Orkestra’sında 2. Başkemanist olarak görev yapa..

kavaklık interact klübü olarak sokak çalgıcıları projesini hayata geçirdik, bu sırada elde edilen bağışları bir sosyal sorumluluk projesine aktarılmak üzer..

Gaziaantep öğümsöğüt ortaokuluna ihtiyaç dahilinde yeni bir kütüphane kazandırdık. kurulum ve montaj işlerini bizzat üyeler olarak kendimiz tamamladıık..

bayan üye ve eşler toplantısı..

Gaziantep klüpleri olarak 6 klüp ortak düzeenlediğimiz gecede Cumhuriyetimizin 95. yılını kutladık..

Atamızı Saygı minnet ve şükranla andık..

ATAKUM ROTARY AİLESİNE İKİ YENİ ÜYEMİZ KATILDI. GUVARNÖR YARDIMCIMIZ MEHMET MURAT BERK YENİ ÜYELERİMİZİN ÜYE KABUL TÖRENİNDE ROZETLERİNİ TAKTI..

2-8 TARİHLERİ ARASI LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR HAFTASI OLDUĞU İÇİN LÖSAM BAŞKANI PROF. DR. DAVUT ALBAYRAK'I KONUŞMACI KONUK OLARAK DAVET ETTİK. BİZLERE DÖNOR OLAMAK..

BİR KİTAP BİN UMUT PROJESİ .....BİR ÖĞRETMENİN ROTARYEN OLDUĞUMUZU BİLEREK......ROTARY'NİN YARDIMCI OLACAĞINI DÜŞÜNEREK .......BİZLERDEN BİR DOSTUMUZDAN YA..

ONLİNE GİKA BİLGİLENDİRME TOPLANTISI VE AVUSTRALYA GREENVİLLE KULÜBÜ BAYRAK DEĞİŞİMİ TÖRENİ..

KULÜP STRATEJİ VE DEĞERLENDİRME TOPLANTIMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK...

ATAKUM ROTARY KULÜBÜNÜN DÜZENLEMİŞ OLDUĞU ÜYE UYUM KAMPINA KATILDIK...

BUHASDER(BULAŞICI HASTALIKLARI ÖNLEME DERNEĞİ)İLE BİRLİKTE HİJYEN VE BESLENME EĞİTİMİ VERİLDİ...