TÜM Projeler

ATAKUM ROTARY KULÜBÜ OLARAK 2 ESKİ ÜYE KAZANIMIMIZ OLDU...

26 Eylül 2018 tarihinde hem kentin çehresini değiştiren hem de birçok STK’nın bir araya gelmesini sağlayan Jazz Gecesi etkinliği düzenledik. Geceye 650 kiş..

Mezitli Kent Konseyi ve Uluslararası bir kuruluş olan Habitat ile birlikte Mavi yakalılar için finansal okuryazarlık eğitimini organize ettik. Kadın üretic..

BAŞALAN KÖYÜ/SAMSUN'DA HASTALIKLARIN ÖNLENMESİ VE TEDAVİSİ PROJESİ KAPSAMINDA DİŞ HEKİMİ RTN.MEHMET DEMİREL VE KULAK BOĞAZ BURUN UZMANI RTN.ATİLLA TEKAT ÇO..

Gaziantep İpekyolu Rotary Kulübü olarak Alsancak Rotary Kulübü ile ortaklaşa gerçekleşen 2440. ve 2430. bölgeler arası projemizde uçağa binmemiş ve denizle..

Kulübümüz GG 1870430 Global Grant nolu proje kapsamında UR.7980.Bölge kulüplerinden New Haven Rotary Kulübü ile ortaklaşa yürütülğü proje ile Osmanye Kadi..

27 Kasım 2018 tarihnde 6 odak noktamızdan birisi olan Temel eğitim ve okuryazlık kapsamında Adana Çukurova ilçesi Oğuz Kaan Köksal Görme Engelliler Okulu k..

27 Kasım 2018 Salı Günü, Uzman göz doktorlar Prof.Dr.Rana Yaycıoğlu,Doç. Dr.Nedime Şahinoğlu Keşkek ve Dr.Deniz Altınbay tarafından Adana Çukurova İlçesi ..

26 KASIM 2018 TARİHİNDE TEKSTİL FABRİKASINDAKİ 65 KADINA ERKEN TANI KONUSU İLE İLGİLİ MEME KANSERİ HAKKINDA SUNUMLAR YAPILDI. GENEL CERRAH YUNUS ÖZTÜRK TAR..

Uluslararası RYLA Semineri..

11 Ekim 2018 Perşembe günü kulübümüzün geleneksel Yaza Veda gecemizi gerçekleştirdik.Çok güzel bir sonbahar akşamı Divan Oteli Roof Barında kulüp üyelemiz..

27 Eylül 2018 tarihinde üyemiz Gürsel Tanrıver’in sahip olduğu, Beta Fidancılık üretim tesislerine işyeri gezisi düzenledik.Dostlarımız Gürsel ve Emine Tan..

Kastamonu Rotary Kulübünün düzenlemiş olduğu Engelli RYLA seminerine Adana dan Sevgi Keskin adında yarı görme engelli kızımız Sevgi Keskin'i gönderdik.Sevg..

8-9 Eylül 2018 tarihleri arasında Kozan’ın Küp vadisinde, Adana Rotary kulüpleri ortaklaşa Baba Çocuk kampı gerçekleştirdik.Kampa kulübümüzden ben, yeğenim..

Adana’daki Rotary külüplerimiz ve TEV Adana Şube Müdürlüğü ile ortak projemiz olan ‘’TEV Bursiyerlerine El Ver; Hayatlarına Yön Ver ‘’ isimli projemiz kap..

18 Temmuz 2018 tarihinde Otistik çocuğumuz Gökay Öge’yi annesiyle beraber Kapadokya’da düzenlenen ‘’Otistik Çocuklar Yaz Kampına’’ gönderdik.Bu sene 12.si ..