TÜM Projeler

Adana Rotary Kulübü Hasatalıkları önleme projesi kapsamında 7 Şubat 2019 Perşembe günü saat 10.00 ‘da Adana, Yureğir Belediyesi Kültür Müdürlüğü ile ortakl..

Adana Rotary Kulübünün paydaş olduğu, UR.7980.Bölge kulüplerinden New Haven Rotary Kulübü, Yale College Rotaract Kulübü ve bölgemizden İskenderun Rotary ..

5 Ocak 2019 Cumartesi akşamı Seyhan Otel’de, Adana’daki 6 Rotary Kulübü ile ortaklaşa Intercity şeklinde ‘’5 Ocak Kurtuluş Gecesi’’ düzenledik.Geceye 2430...

ATAKUM ROTARY ...İNTERACT RYLA PROĞRAMINA 1 ÖĞRENCİYE SPONSOR OLARAK KATILDIK. ÇOK DA VERİMLİ GEÇEN BU PROĞRAMIN SON AKŞAMI ROTEX BAŞKANI YİĞİT DEMİR GENÇ..

Rotary UR.2430 bölge ,Başkent üniversitesi destekli girişimci kadınlar projesi için Adana Sarıçam Kent konseyi başkanı İbrahim Akyürek ile Adana Güney Rota..

Bin yıldan fazladır süregelen AŞIKLIK GELENEĞİ’ni ve bu geleneği Cumhuriyet Döneminde sürdüren AŞIK VEYSEL,NEŞET ERTAŞ, MAHZUNİ ŞERİF ,ALİ EKBER ÇİÇEK ve N..

Adana’mızın kültürel mirasına sahip çıkmak, kültürel mirasımız konusunda farkındalık yaratmak ve ayrıca Tatarlı Höyük Kazılarına destek sağlamak amacı ile ..

çocuk onkoloji'de yılbaşı partisi..

SAMSUN KARADENİZ ROTARY KULÜBÜ BAŞKENT ÜNİVERSİTESİNDE YAPILAN GİKA PROJESİ EĞİTİCİLER EĞİTİMİNE KATILDI...

SAMSUN KUBİLAY İLKOKULUNDA ÖĞRENCİLERE AĞIZ-DİŞ SAĞLIĞI KONUSUNDA TARAMA BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI...

SAMSUN KUBİLAY İLKOKULUNDA VELİLERE MEME KANSERİ HAKKINDA BİLGİLENDİRME YAPILDI...

31 ARALIK PAZAR GÜNÜ 2019 ' A GİRMEDEN NADEP BİNASINDA KALAN LÖSEMİLİ ÇOCUKLARA YILBAŞI PARTİSİ DÜZENLEDİK.HEDİYELER ,PALYANÇOLAR,OYUNLAR İLE LÖSEMİLİ ÇOC..

Üniversite Bursu için Eşlerimizden Katkı..

Final Okullarından "Uzayda Tarım" Projeleri ile Uluslararası Yarışmaya katılacak Ortaokul ve Lise öğrencilerine projelerinin bir parçası olarak maddi deste..