TÜM Projeler

Arbella'da çalışan 60 Mavi Yakalı Kadın ve Mezitli Üretici Kadın PAzarı'ndaki Üretici Kadınlarımız Meme Kanseri ile ilgili bilgilendirildi. Erken Tanının n..

16 Kasım Tarihinde Mersin Şehir HAstanesi Onkoloji Bölümünde yatan Lösemili Çocuklarımıza, Agos Tiyatrosu ile ortaklaşa Çocuk Tiyatrosu düzenledik. Çocukla..

Mezitli Belediyesi ve Mezitli Kent Konseyi ortaklığı ile yaptığımız Çocuk Sokağı hem çocukların yararlanabileceği bir alan olacak, hem de kentin çehresini ..

2017 Avrupa Tekvando Şampiyonu ve 2015 Dünya Tekvando İkincisi Huri Korkut. 17 yaşında. 2020 Tokyo Olimpiyatlarına gidebilmesi için gereken baz puanı topl..

2. Geleneksel Çocuk Panayırı Projemiz. Mezitli Belediyesi evsahipliğinde yapılan bu projemize yaklaşık 4500 kişi katıldı. AKUT, Mezitli Kent Konseyi, Mezit..

6 Ekim tarihinde TEGV’de ihtiyaç sahibi 60 çocuğumuza çanta, kırtasiye malzemesi ve ayakkabı dağıtımı yaptık. Çocukları yeni döneme hazırlamış olduk. ..

Fatih İlköğretim Okuluna 6 adet Doğa-Çevre ve Bilim Eğitim Kiti alımı yapıldı. Hazırlanacak projelerden seçilenler Uluslararası yarışmalara katılabilecekle..

ATAKUM ROTARY KULÜBÜ OLARAK 2 ESKİ ÜYE KAZANIMIMIZ OLDU...

26 Eylül 2018 tarihinde hem kentin çehresini değiştiren hem de birçok STK’nın bir araya gelmesini sağlayan Jazz Gecesi etkinliği düzenledik. Geceye 650 kiş..

Mezitli Kent Konseyi ve Uluslararası bir kuruluş olan Habitat ile birlikte Mavi yakalılar için finansal okuryazarlık eğitimini organize ettik. Kadın üretic..

BAŞALAN KÖYÜ/SAMSUN'DA HASTALIKLARIN ÖNLENMESİ VE TEDAVİSİ PROJESİ KAPSAMINDA DİŞ HEKİMİ RTN.MEHMET DEMİREL VE KULAK BOĞAZ BURUN UZMANI RTN.ATİLLA TEKAT ÇO..

Gaziantep İpekyolu Rotary Kulübü olarak Alsancak Rotary Kulübü ile ortaklaşa gerçekleşen 2440. ve 2430. bölgeler arası projemizde uçağa binmemiş ve denizle..

Kulübümüz GG 1870430 Global Grant nolu proje kapsamında UR.7980.Bölge kulüplerinden New Haven Rotary Kulübü ile ortaklaşa yürütülğü proje ile Osmanye Kadi..

27 Kasım 2018 tarihnde 6 odak noktamızdan birisi olan Temel eğitim ve okuryazlık kapsamında Adana Çukurova ilçesi Oğuz Kaan Köksal Görme Engelliler Okulu k..

27 Kasım 2018 Salı Günü, Uzman göz doktorlar Prof.Dr.Rana Yaycıoğlu,Doç. Dr.Nedime Şahinoğlu Keşkek ve Dr.Deniz Altınbay tarafından Adana Çukurova İlçesi ..

26 KASIM 2018 TARİHİNDE TEKSTİL FABRİKASINDAKİ 65 KADINA ERKEN TANI KONUSU İLE İLGİLİ MEME KANSERİ HAKKINDA SUNUMLAR YAPILDI. GENEL CERRAH YUNUS ÖZTÜRK TAR..