TÜM Projeler

Uluslararası RYLA Semineri..

11 Ekim 2018 Perşembe günü kulübümüzün geleneksel Yaza Veda gecemizi gerçekleştirdik.Çok güzel bir sonbahar akşamı Divan Oteli Roof Barında kulüp üyelemiz..

27 Eylül 2018 tarihinde üyemiz Gürsel Tanrıver’in sahip olduğu, Beta Fidancılık üretim tesislerine işyeri gezisi düzenledik.Dostlarımız Gürsel ve Emine Tan..

Kastamonu Rotary Kulübünün düzenlemiş olduğu Engelli RYLA seminerine Adana dan Sevgi Keskin adında yarı görme engelli kızımız Sevgi Keskin'i gönderdik.Sevg..

8-9 Eylül 2018 tarihleri arasında Kozan’ın Küp vadisinde, Adana Rotary kulüpleri ortaklaşa Baba Çocuk kampı gerçekleştirdik.Kampa kulübümüzden ben, yeğenim..

Adana’daki Rotary külüplerimiz ve TEV Adana Şube Müdürlüğü ile ortak projemiz olan ‘’TEV Bursiyerlerine El Ver; Hayatlarına Yön Ver ‘’ isimli projemiz kap..

18 Temmuz 2018 tarihinde Otistik çocuğumuz Gökay Öge’yi annesiyle beraber Kapadokya’da düzenlenen ‘’Otistik Çocuklar Yaz Kampına’’ gönderdik.Bu sene 12.si ..

21-24 Eylül 2018 tarihleri arasında, Kulüp üyemzi Tanju Olcar dostumuzun Marmaris Selimiye’deki Butik otelinde, muhteşem bir hafta sonu geçirdik.Sevgili Ta..

16-21 Ekim 2018 tariihleri arasında Kulübümüzün yurtdişi gezisini İtalya’nin güneyindeki en keyifli bölgelerinden Sicilya’ya gerçekleştirdik.Catania,Palerm..

2430.Bölge Federasyonunun ve diğer Rotary kulüplerinin ortak olduğu Kulübümüzün de katıldığı eşleşmiş bağiş projesine 2625 USD katkı koyduk. Uluslararası ..

Bu sene 17.si yapılan Esat Tuğberk Rotary Spor Şenlikleri, 4-7 Ekim tarihleri arasında Güverörümüz Altan Arslan ve Sevgili eşi Neslihan’ın da katılımı ile ..

4 Ekim 2018 Perşembe günü UR.2430.Bölge Guvernörümüz Altan Arslan kulübümüzü ziyaret etti. Gündüz programında kulübümüzün geçmiş dönemlerde yapmış olduğu b..

ADANA ROTARY KULÜBÜ MOR MENEKŞELER PROJESİ KAPSAMINDA ; Sporcu kızımız, Adana'da Okçuluk alanında faaliyet gösteren, 15 yaşındaki Nilay Atanur’u Okçuluk Fe..

8 KASIM 2018 TARİHİNDE KULÜBÜMÜZÜN MESLEK HİZMETLERİ ÖDÜL TÖRENİNİ GERÇEKLEŞTİRDİK. Berlin’de Alman Senfoni Orkestra’sında 2. Başkemanist olarak görev yapa..